Twee houten koekplanken; 1x 19e eeuw beide zijden bewerkt en 1x Oosters 20e eeuw beide zijden bewerkt 55-58cm. Cond.: G
Russisch bronzen heilig kruis ca. 1900 in goede staat 16,5x10cm. Cond.: G
Koppel 19e eeuwse dubbelloopse Franse pistolen met bajonet in zeer goede originele staat 22cm. Cond.: G
Modern roodkoperen wandreliëf 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw met putti 53x28cm. Cond.: G
Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U
Twee Oosterse cloisonne siervazen met bloemen en vlinderdecor 20e eeuw. Deukje in de rand 16xø8cm. Cond.: G
Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U
Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis van plated metaal, lichte oxidatie. Lemmet gemerkt F.W. Hollner Berlin 38cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws dubbelloops hagelschotgeweer met dubbele haan en bewerkte kolf in goede originele staat. Functies niet getest 120cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G
Vier replica dolken o.a; Derde rijk en Marine (21e eeuw) 38-55cm. Cond.: G