Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Friese kerfsneden lijsten
Ergebnis: 60 EUR

Twee aparte Friese kerfsnede fotolijsten ca. 1900 voor aan de wand in goede originele staat 40x36x4cm.

Hanglamp
Startpreis 225 EUR

Franse hanglamp ca. 1900, gedeeltelijk brons in Louis Seize stijl. 4-Lichts met originele glazen kappen in zeer goede staat 93x53x53cm.

Inktstel, helm
Ergebnis: 90 EUR

Aparte messing inktpot met daarbij behorende briefopener ca. 1920 met opklapbare Romeinse helm. Tevens helm op briefopener. 2 Schroefjes missen 18xø18cm. en 26x5x1,5cm. Cond.: G

2 Parelmoer visitekaartjes doosjes
Startpreis 60 EUR

Twee parelmoer bewerkte visitekaarten/dekseldoosjes met scharniersysteem en drukknop ca. 1910. In zeer goede staat 10,5x8x1cm. Cond.: G

2 Gestoken planken
Startpreis 60 EUR

Twee houten koekplanken; 1x 19e eeuw beide zijden bewerkt en 1x Oosters 20e eeuw beide zijden bewerkt 55-58cm. Cond.: G

Globe
Startpreis 50 EUR

Grote oude tafelglobe, gemerkt J.R.O. Globus verlag München (40-er jaren) 45xø31cm. Cond.: G

Antiek slot
Ergebnis: 60 EUR

IJzeren slot ca. 1790 in goede originele staat 16x10x3cm. Cond.: G

Metalen kruis
Startpreis 120 EUR

Russisch bronzen heilig kruis ca. 1900 in goede staat 16,5x10cm. Cond.: G

Jugendstil luciferhouder
Startpreis 25 EUR

Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G

Tafelstuk
Ergebnis: 60 EUR

Tafelstuk ca. 1880, gemaakt van wit rookglas met messing bewerkte voet, omranding en bronzen putti. In zeer goede originele staat 19xø14cm. Cond.: G

Koppel pistool, bajonet
Startpreis 680 EUR

Koppel 19e eeuwse dubbelloopse Franse pistolen met bajonet in zeer goede originele staat 22cm. Cond.: G

Jugendstil plaat
Ergebnis: 30 EUR

Modern roodkoperen wandreliëf 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw met putti 53x28cm. Cond.: G

Koppel pistool
Startpreis 1.680 EUR

Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U

2 Cloisonne vazen
Ergebnis: 30 EUR

Twee Oosterse cloisonne siervazen met bloemen en vlinderdecor 20e eeuw. Deukje in de rand 16xø8cm. Cond.: G

Koppel geweren met damast
Startpreis 1.850 EUR

Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U

Sabel ca. 1900
Ergebnis: 270 EUR

Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G

2 Degens, 18e eeuw
Startpreis 325 EUR

Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G

2 Degens
Startpreis 200 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse sabels, zwaar gebruikt 81-86cm. Cond.: R

Duitse dolk
Ergebnis: 250 EUR

Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis van plated metaal, lichte oxidatie. Lemmet gemerkt F.W. Hollner Berlin 38cm. Cond.: G

Enkelloops steenvuur geweer
Ergebnis: 360 EUR

Enkelloops steenvuurgeweer, Oostenrijkse Werndl 1873 met stempels in de loop geslagen. Het wapen is in zeer goede originele staat, mechanisme functioneerd 133cm. Cond.: G

Dubbelloops geweer
Ergebnis: 175 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hagelschotgeweer met dubbele haan en bewerkte kolf in goede originele staat. Functies niet getest 120cm. Cond.: G

Penvuur pistool
Startpreis 1.900 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G

4 Dolken
Startpreis 95 EUR

Vier replica dolken o.a; Derde rijk en Marine (21e eeuw) 38-55cm. Cond.: G

Duitse dolk
Ergebnis: 250 EUR

Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G