Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
2 Friese kerfsneden lijsten 2048
2 Friese kerfsneden lijsten

Ergebnis:

60 EUR

Hanglamp 2049
Hanglamp
Startpreis 225 EUR
Verkauft
Inktstel, helm 2050
Inktstel, helm

Ergebnis:

90 EUR

2 Parelmoer visitekaartjes doosjes 2051
2 Parelmoer visitekaartjes doosjes
Startpreis 60 EUR
2 Gestoken planken 2052
2 Gestoken planken
Startpreis 60 EUR
Globe 2053
Globe
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Antiek slot 2054
Antiek slot

Ergebnis:

60 EUR

Metalen kruis 2055
Metalen kruis
Startpreis 120 EUR
Jugendstil luciferhouder 2056
Jugendstil luciferhouder
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Tafelstuk 2057
Tafelstuk

Ergebnis:

60 EUR

Koppel pistool, bajonet 2058
Koppel pistool, bajonet
Startpreis 680 EUR
Verkauft
Jugendstil plaat 2059
Jugendstil plaat

Ergebnis:

30 EUR

Koppel pistool 2060
Koppel pistool
Startpreis 1.680 EUR
Verkauft
2 Cloisonne vazen 2061
2 Cloisonne vazen

Ergebnis:

30 EUR

Koppel geweren met damast 2062
Koppel geweren met damast
Startpreis 1.850 EUR
Verkauft
Sabel ca. 1900 2063
Sabel ca. 1900

Ergebnis:

270 EUR

2 Degens, 18e eeuw 2064
2 Degens, 18e eeuw
Startpreis 325 EUR
2 Degens 2065
2 Degens
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Duitse dolk 2066
Duitse dolk

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Enkelloops steenvuur geweer 2067
Enkelloops steenvuur geweer

Ergebnis:

360 EUR

Verkauft
Dubbelloops geweer 2068
Dubbelloops geweer

Ergebnis:

175 EUR

Penvuur pistool 2069
Penvuur pistool
Startpreis 1.900 EUR
4 Dolken 2070
4 Dolken
Startpreis 95 EUR
Verkauft
Duitse dolk 2071
Duitse dolk

Ergebnis:

250 EUR