Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G
Album met 200 oude prentbriefkaarten Overijssel, oude o.a; Hengelo, Delden, Enschede etc. Cond.: G
Album met diverse kaarten (ca. 96 stuks) o.a; Vlaardingen en Dordrecht, oud en antiek
Album met 200 oude prentbriefkaarten Holland; Drenthe, Groningen, Friesland Cond.: G
Antiek album met prenten en oude postkaarten uit diverse steden 1e helft 20e eeuw 38x21cm. Cond.: G
Twee albums met 260 prentbriefkaarten van filmsterren o.a; Shirley Temple. Vele Duitse filmsterren etc. 50-er/60-er jaren. Allen zijn vastgeplakt Cond.: R
Zes postzegelalbums 1e helft 20e eeuw, hoofdzakelijk Duitsland, Suriname en Nederland. 99% gestempeld Cond.: R
Kavel Italië, sperati-vervalsingen, ansichtkaarten etc.
Stockboek België, met classic engros en diversen postfris na-oorlogs
Afscheidcollage Zwolle, met vele postzegels, ansichtkaarten en handtekeningen. van ANVV Zwolle 1932
Twee albums met ca. 190 kaarten o.a; oorlog, kledendracht en streekkaarten.
Twee albums met ansichtkaarten ca. 190 stuks met beroemdheden en personen/modeportretten.
Album met 105 Eerste-Dags-Enveloppes, vooral Suriname en Nederlandse Antillen. Cond.: G
Verzameling Nederland, gebruikt van 1852 tot 1940. Niet compleet met zegels 1,2,3.
Twee fotoalbums ca. 1900 in redelijke staat, deels met foto's 28x18x7cm. en 16x13x6cm. Cond.: R
Kavel met 57 oude prentbriefkaarten Overijssel Cond.: G