Gerard Cornelis Krol ( 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen 37x31cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 25x20cm. Cond.: G
G. Stevens ca. 1930 (Pseudoniem?), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 30x60cm. Cond.: G
Russisch icoon 2e helft 19e eeuw op zilver. Maria (Troosteres van de bedroeften) met allerlei lijdende en zieke mensen om zich heen. God de Vader op de wolken kijkt toe. Behoeft restauratie.
Map met diverse grafieken, etsen etc. 18e-19e-20e eeuw Cond.: R-M
Gesigneerd Emile Breton 20e eeuw, olieverf op linnen (scheur in linnen, plakker), vrouw met hoofddoek 51x61cm. Cond.: R
Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, expressionistisch dorpsgezicht 46x60cm. Cond.: G
Negen gravures van Johannes Pieter van Wisselingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), gravure op papier, landschappen Cond.: R-G
Maria Wandscheer (Amsterdam 1856 - 1936 Ede), olieverf op paneel, blauwe vaas met bloemen 18x45,5cm. Cond.: G
Thomas Spinks (1880 - 1907 Engelse School), olieverf op linnen, "Moel Siabod foom The Moors", koeien in de Hooglanden 35,5x25cm. Cond.: G
Leonardo Pizzanelli, ca.1940, olieverf op linnen, damesportret zitten aan tafel waarop vaas met bloemen. 60x70 cm., Cond.:G
Marinus Heyl (Utrecht 1836 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met figuur op bankje 80x59cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers op het ijs (cracele) 24x20cm. Cond.: R
P. van Zijl ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met boerenhoeve 40x60cm. Cond.: G
Leon Danchin, ingekleurde ets op papier, twee jachthonden 54x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 29x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 35x29cm. Cond.: G