Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Staf Beerten, rechters
Startpreis 350 EUR

Staf Beerten (Beverlo 1930 - ), olieverf op paneel, "De rechtvaardige rechters" (met boek en schilderij afgebeeld) 31x30cm. Cond.: G

Aquarel, Jo Schrijnder
Startpreis 450 EUR

Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), aquarel op papier, eenden boven riviergezicht 36x28cm. Cond.: G

Schilderij, Gien Brouwer
Ergebnis: 300 EUR

Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, hond
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, terrier hond in interieur (oudere restauratie) 50x43cm. Cond.: R

Schilderij, Nefkens
Startpreis 475 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - Ede 1941), olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, boerenvrouw en berkebomen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, stalinterieur
Ergebnis: 1.000 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G

Kees Meyer
Ergebnis: 15 EUR

Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G

Schilderij, A.J. Zwart
Ergebnis: 1.350 EUR

Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G

Kees Maks, clown
Startpreis 850 EUR

Kees Maks ( Amsterdam 1876 - 1967), olieverf op linnen, clown (ook gesigneerd verso op origineel etiket) 9,5x14,5cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Startpreis 250 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier "vrouw" 30,5x39cm. Cond.: G

Ton Ancone, Amsterdam winter
Startpreis 125 EUR

Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G

2 Franse gravures 19e eeuw
Ergebnis: 10 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G

T. Spinks, The Moors
Ergebnis: 130 EUR

Thomas Spinks (1880 - 1907 Engelse School), olieverf op linnen, "Moel Siabod foom The Moors", koeien in de Hooglanden 35,5x25cm. Cond.: G

Ambrusini ca. 1900
Startpreis 250 EUR

Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G

Gravure naar Adriaan van Ostade
Ergebnis: 10 EUR

Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G

Schilderij, Knikker
Ergebnis: 1.050 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G

Henry Braakensiek
Ergebnis: 25 EUR

Henri Braakensiek 198 (Amsterdam 1891 - 1941), aquatint op papier, mannelijke atleet (gaatjes in papier) 29x23cm. Cond.: G

Ton Ancone, abstract
Startpreis 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G

Schilderij, Anton Heyboer
Ergebnis: 350 EUR

Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R

Willem Roelofs, Weesp
Startpreis 1.000 EUR

Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - Antwerpen), olieverf op linnen (maroufle), landschap bij Weesp 45,5x70cm. Cond.: G

Schilderij, boerin met kippen
Ergebnis: 100 EUR

J.A. Aamnes(of Hamnes?) onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, G. Krol
Startpreis 250 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, Denekamp herfstmorgen 61x51cm. Cond.: G

Piet van Wijngaerdt
Startpreis 400 EUR

Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G