Brede 9.1 mm.zilveren 925/000 ring bezet met met een zwarte diamantroos, 7x5mm., ø59, ca.15.3 gr.
Ring GG 375/000 bezet met 81, champagne kleurige diamantrozen 0.8 crt.,ringhoofd ø 24 mm., ring ø50, ca.4.6 gr.
Oorstekers GG 375/000 ieder bezet met een rechrhoekige gefac.saffier 9x7 mm., robijndruppel 4x3mm., en een roosdiamant 1mm.,
Bijzondere ketting zilver bezet met koraal, turkoois en lapis lazuli, ca. 152 gr.
Collier van gefac. bergkristal ø 7.5 mm., karabijnsluiting zilver 925/000, ca. 25.3 gr.
Ring zilver 925/000 met een rookkwarts, ringhoofd 14mm., ø54, ca. 5.8 gr.
Oorhangers zilver 925/000 verguld, met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt.27x6mm., ca.2.45 gr.
Collier van gefac.spinel ø3mm., sluiting zilver 925/000, L.47 cm., 13.25 gr.
Twee kroon zakhorloges ca. 1900 met bewerkte kast in zeer goede originele staat ø4,5 en ø5cm. Beide met secondenaanduiding.
Twee antieke kroonzakhorloges ca. 1890 met bewerkte kast en seconden aanduiding.in zeer goede staat
Twee oude zakhorloges 1e helft 20e eeuw; 1x Union Ancre herenhorloge in zeer goede functionerende staat en 1x dameshorloge (niet functionerend) 2,5-4,5cm. 418
Vijf antieke herenzakhorloges met lopend uurwerk in redelijke staat waaronder 1x Roskopf spoorweghorloge ø4-ø5cm.
Twee oude verchroomde stopwatches; 1x gemerkt Leonidas 7 jewels Footbal ø5,5cm. en 1x Lemania ø5cm.
Drie antieke Engelse zakhorloges; 2x plated en 1x zilver. 1x plated horloge met stopwatch.
Kavel van acht antieke zakhorloges, meeste zijn niet functionerend en/of beschadigd. 2x double savonet.
Twee sieraden ca. 1900; 1x Art Nouveau Gesp met monogram T.B. en 1x Sterling zilveren krokodil ring .
Ketting GG 303/000 waaraan een gefac. smaragd. L.45-47.5 cm. ca. 0.65 gr.
Oorstekers WG 585/000 met ieder een zeer fijne Tahiti parel 10.5 mm., L.22mm., 8.9 gr. Voormalige verkoopprijs € 1100.-
Oud double kroonzakhorloge (heren) ca. 1910. Uurwerk zit vast en glaasje heeft barst , met seconden aanduiding, ø5cm.