Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hollands zilv. aarbei-lepel
Startpreis 90 EUR

Antiek Hollands zilveren fruitdienschep met gecontourneerde en handgegraveerde rand en steel. 835/000, jaarletter X: 1857, MT: onleesbaar ca. 34gr. L.: 20cm. Cond.: U

Zilveren opdienvork
Startpreis 35 EUR

Zilv. inktstel, 19e eeuw
Ergebnis: 625 EUR

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 60 EUR

Zilv. tabaksdoos, Schoonhoven
Startpreis 250 EUR

Grote broodmand
Startpreis 850 EUR

Mooi grote, met de hand vervaardigde, zilveren broodmand. Rondom ajourgezaagd met twee uitgespaarde handgrepen 835/000 ca. 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U

Krist. kaasstolp, zilv. knop + onderschotel
Startpreis 120 EUR

Diverse delen plated
Ergebnis: 40 EUR

Diverse delen plated o.a; vorkjes, asbak, sleef, sigarettenetui, vaasje, theezef en onderzetters Cond.: R-G

13 Kleine lepels
Ergebnis: 50 EUR

Dertien zilveren zout/mosterdlepeltjes ca. 59gr. Cond.: U

Kristallen bowlpot, zilv. knop.
Startpreis 100 EUR

Kristallen biedemeier bowlpot met onderschotel en zilveren knop. Geheel bewerkt met amandelslijpsel. Holland 19e eeuw. Diverse chips aan de rand. H. ca.25 cm., Cond.:R/G

Grote strooier
Startpreis 300 EUR

Grote Engelse zilveren strooier 925/000 ca. 138gr. 21xø7cm. Cond.: G

Limoges doosje, zilver
Startpreis 220 EUR

Pracchtig Limoge-doosje, handbeschilderd. Met zilveren monturen 825/000 7.5 cm.x4 cm.x2 cm. Cond.:U

Zilveren cachet
Startpreis 50 EUR

Zilveren cachet 800/000, H.: 7cm. ca. 36gr. Cond.: U

Hollands zilv. tashaak
Startpreis 100 EUR

Antieke Hollands zilveren tashaak 835/000, jaarletter D: 1838, MT: Pieter Lodewijk Uriot Amsterdam ca. 10gr. L.: 6,5cm. Cond.: U

Verzilverd servies
Ergebnis: 40 EUR

4-Delig Chippendale plated koffieservies 20e eeu in zeer goede staat 16x29x40cm. Cond.: G

Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startpreis 60 EUR

Zilveren miniatuur, fiets
Startpreis 40 EUR

ZIlveren miniatuur van man op antieke fiets 835/000, jaarletter R: 1977 Rotterdam ca. 14gr. Cond.: U

Hollands zilv. taartmes
Startpreis 250 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren taartmes, geheel zilver en met de hand gegraveerd aan 1 zijde. 835/000, jaarletter Z: 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 110gr. L.: 31cm. Cond.: U

Engels zilveren zoutvaatje
Startpreis 120 EUR

Engels sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte bovenrand en blauwglazen inzetbakje, gemerkt Birmingham, jaarletter D: 1903 4xø6cm. Zilvergewicht ca. 28gr. Cond.: U

Krist. bonbonierre, zilv. beugel
Startpreis 50 EUR

Zilveren servethanger
Ergebnis: 20 EUR

Hollands zilveren servethouder ca. 10gr. L.: 40cm. Cond.: U

Wijnfles onderzetter + montuur
Startpreis 120 EUR

Zilveren opengewerkte flessenonderzetter op drie pootjes met blauwglazen inzetbak 925/000, zilvergewicht ca. 72gr. 4xø12cm. Cond.: U

Hollands zilv. slatang
Startpreis 300 EUR

Antieke Hollands zilveren slatang, grootkeur 835/000, jaarletter E: 1839, MT: Andreas Even Amsterdam ca. 153gr. L.: 29cm. Cond.: U

Zilveren dekseldoos
Startpreis 220 EUR

3x Schoolbank
Ergebnis: 130 EUR

Engels zilveren strooier
Startpreis 80 EUR

Antieke Engelse sterling zilveren strooier rustend op 3 pootjes H.:9cm. ca. 44gr. Cond.: U

Zilveren visschep
Startpreis 40 EUR

Plated visschep ca. 1890, mooie vormgeving 30cm. Cond.: G

Hollands zilv. luierschaar
Ergebnis: 110 EUR

Zilveren beker
Ergebnis: 60 EUR

Hollands zilv. dienblaadje
Startpreis 300 EUR

Grote plated schaal
Ergebnis: 90 EUR

Dienblaadje Joodse afb.
Startpreis 740 EUR

Koker, barnsteen pijpje
Startpreis 120 EUR

Verg. zilv. doosje, schildpad
Startpreis 80 EUR

Verguld zilveren schildpaddoosje 800/000, 3,5x2,5x1,5cm. Cond.: U

7-Delig orkest
Ergebnis: 110 EUR

Zeven Hollandse zilveren miniaturen: 1 kabouter en 6 muzikanten: trompetist,saxofoon,violist,gitarist,accordeonist en tubaspeler. Totaal 63 gr., cond.:U

2 Miniaturen
Ergebnis: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen: Hollandse sjees met echtpaar en een zilveren hoekkast met 2 openslaande deuren. samen 51 gr., Cond.:U

Hollands zilv. servies
Startpreis 800 EUR

Hollands zilv. theepot
Startpreis 450 EUR

Mooie strakke zilveren theepot met houten handgreep 835/000, MT: Aubert ca. 489gr. H.: 14cm. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 180 EUR

Geëtste kaasstolp, zilv. knop
Ergebnis: 80 EUR

Antieke geëtste kaasstolp met mooie grote zilveren knop. Stolp ø 15.5 cm.. Totale hoogte 19 cm., Cond.:U

6 Zilv. lepeltjes + 1 suikerschepje
Startpreis 70 EUR

6 Hollands zilveren theelepeltjes met 2 Hollands zilveren suikerschepjes. Samen 91 gr., Cond.:U

10-Delige gebaksstel, zilv. hengsel
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren koets met paard
Startpreis 60 EUR

Hollands zilveren miniatuur van koetsje met paard ca. 28gr. Cond.: U

Pennenbakje, Djokja
Startpreis 40 EUR

Zilveren zoutvaatje
Startpreis 90 EUR

Vierkant zilveren zoutvaatje met gedreven voorstelling op 4 pootjes en blauw-glazen inzetbakje. Nederlands herkeur 3x3cm. Cond.: U

2 Delen zilver
Startpreis 130 EUR

Grote zilv. beugeltas
Startpreis 200 EUR

Antieke Hollands grote zilveren beugeltas uit Schoonhoven, jaarletter I: 1918, beugelbreedte 16cm. Cond.: U

2 Plated flessenhouders
Ergebnis: 40 EUR

Twee plated bewerkte fleshouders met rozenmotief ca. 1930 7,7xø9,5cm. Cond.: G

Grote zilv. beugeltas
Startpreis 200 EUR

Zilveren beugeltas met Hollandse boerderijtaferelen, molens, schepen en bruggen 835/000, beugelbreedte 18cm. Cond.: G

Djokja zilv. hanger
Ergebnis: 20 EUR

Grote Djokja zilveren hanger 10,2x6,8cm. Cond.: G

Zilveren roomkan
Startpreis 90 EUR

Antieke zilveren roomkan, handgesmeed Duitsland 800/000 ca. 102gr. 16x8x8cm. Cond.: G

Hollands zilv. broodmand
Startpreis 900 EUR

2 Engels zilveren strooiers
Startpreis 130 EUR

Stel Engelse sterling zilveren strooiers, gemerkt Birmingham, jaarletter X: 1922, 925/000 H.: 8cm. ca. 66gr. (samen), Cond.: U

Grote zilveren doos
Ergebnis: 450 EUR

Engels zilveren strooier
Startpreis 80 EUR

Zilveren hanger met lint
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren onderscheiding aan lint 19e eeuw, gegraveerd P. Michauch F. Babich Fc Erg Lips W.25/26F 16cm.

Zilveren meisje op schommel
Startpreis 50 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een schommelend meisje 835/000, jaarletter V: 1980 Amsterdam ca. 18gr. Cond.: U

Zilv. gevlochten pillendoosje
Ergebnis: 40 EUR

2 Zilveren zoutvaatjes
Startpreis 110 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes op pootjes met kristal geslepen inzetbakjes en 2 benen lepeltjes 800/000 4x6x3cm. Cond.: U

Zilveren poederstrooier
Ergebnis: 180 EUR

Antieke auto in zilver
Startpreis 140 EUR

Zilveren miniatuur van een antieke auto van het merk Opel uit 1906. 925/000 ca. 88gr. L.: 6cm. Cond.: U

2 Rammelaars
Ergebnis: 80 EUR

1x Verzilverde belletjesrammelaar en 1x zilveren beertjesrammelaar. Zilvergewicht ca. 26gr. Cond.: U

Krom Dolk
Startpreis 300 EUR

Zeldzame Arabische kromdolk met damasten gegraveerde lemmet handgrip in de vorm van een paardenkop. Geheel is metaal met zilverdraad ingelegd in zeer goede staat 36,5cm. Cond.: G

Kikker
Startpreis 350 EUR

Zilveren Russische miniatuur kikker met groene ogen, aan onderzijde voorzien van Russische keuren. 59 gr., 3.5 cm., Cond.:U

Zilveren wafelbakster
Startpreis 65 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een wafelbakster 835/000 ca. 27gr. Cond.: U

Zilveren hert
Startpreis 40 EUR

Hollands zilveren hert 835/000, MT: Hooijkaas Schoonhoven ca. 23gr. H.: 4cm. Cond.: U

Zilv. suikerstrooier
Ergebnis: 175 EUR

Plated visbestek
Startpreis 25 EUR

Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G

Zilveren vaashouder
Ergebnis: 150 EUR

Zilveren koets
Startpreis 80 EUR

Zilveren miniatuur van een verrijdbaar strandhuisje, deurtje ontbreekt 800/000 ca. 37gr. L.: 8cm. Cond.: G

Grote zilv. tasbeugel
Startpreis 200 EUR

6 Zilveren ijslepels
Ergebnis: 40 EUR

Zes Sterling zilveren sorbet/ijslepels (rietje). De bewerkte bak is versierd met Oosterse ornamenten L.: 20cm. Totaalgewicht ca. 67gr. Cond.: U

Zilveren kruiwagen
Startpreis 70 EUR

3 Zilveren munten
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint
Startpreis 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint
Startpreis 120 EUR

Zilveren bord
Startpreis 120 EUR

3 Delen zilver
Ergebnis: 25 EUR

3-Delig zilv. servies
Ergebnis: 380 EUR

Zilveren boekje, rozenkrans
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren taartschep
Ergebnis: 60 EUR

Theezeefje + Suikertang
Ergebnis: 25 EUR

Zilv. zoutstelletje
Ergebnis: 135 EUR

Zilveren fruitschep
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren taartschep
Ergebnis: 100 EUR

4 Delen filigrain
Ergebnis: 70 EUR

Kristallen coupe, zilv. voet
Ergebnis: 100 EUR

6 Plated messenleggers
Ergebnis: 15 EUR

Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G

Zilveren horlogeketting
Startpreis 80 EUR

Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm., ongekeurd.

Zilveren horlogekast
Ergebnis: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

5 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 30 EUR

Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U

Zilveren vorkje + roomlepel
Ergebnis: 25 EUR

4 Delen plated
Ergebnis: 10 EUR