Antiek Hollands zilveren fruitdienschep met gecontourneerde en handgegraveerde rand en steel. 835/000, jaarletter X: 1857, MT: onleesbaar ca. 34gr. L.: 20cm. Cond.: U
Mooi grote, met de hand vervaardigde, zilveren broodmand. Rondom ajourgezaagd met twee uitgespaarde handgrepen 835/000 ca. 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U
Diverse delen plated o.a; vorkjes, asbak, sleef, sigarettenetui, vaasje, theezef en onderzetters Cond.: R-G
Kristallen biedemeier bowlpot met onderschotel en zilveren knop. Geheel bewerkt met amandelslijpsel. Holland 19e eeuw. Diverse chips aan de rand. H. ca.25 cm., Cond.:R/G
Grote Engelse zilveren strooier 925/000 ca. 138gr. 21xø7cm. Cond.: G
Pracchtig Limoge-doosje, handbeschilderd. Met zilveren monturen 825/000 7.5 cm.x4 cm.x2 cm. Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tashaak 835/000, jaarletter D: 1838, MT: Pieter Lodewijk Uriot Amsterdam ca. 10gr. L.: 6,5cm. Cond.: U
4-Delig Chippendale plated koffieservies 20e eeu in zeer goede staat 16x29x40cm. Cond.: G
ZIlveren miniatuur van man op antieke fiets 835/000, jaarletter R: 1977 Rotterdam ca. 14gr. Cond.: U
Zeer fraai Hollands zilveren taartmes, geheel zilver en met de hand gegraveerd aan 1 zijde. 835/000, jaarletter Z: 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 110gr. L.: 31cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte bovenrand en blauwglazen inzetbakje, gemerkt Birmingham, jaarletter D: 1903 4xø6cm. Zilvergewicht ca. 28gr. Cond.: U
Zilveren opengewerkte flessenonderzetter op drie pootjes met blauwglazen inzetbak 925/000, zilvergewicht ca. 72gr. 4xø12cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren slatang, grootkeur 835/000, jaarletter E: 1839, MT: Andreas Even Amsterdam ca. 153gr. L.: 29cm. Cond.: U
Antieke Engelse sterling zilveren strooier rustend op 3 pootjes H.:9cm. ca. 44gr. Cond.: U
Verguld zilveren schildpaddoosje 800/000, 3,5x2,5x1,5cm. Cond.: U
Zeven Hollandse zilveren miniaturen: 1 kabouter en 6 muzikanten: trompetist,saxofoon,violist,gitarist,accordeonist en tubaspeler. Totaal 63 gr., cond.:U
Twee zilveren miniaturen: Hollandse sjees met echtpaar en een zilveren hoekkast met 2 openslaande deuren. samen 51 gr., Cond.:U
Mooie strakke zilveren theepot met houten handgreep 835/000, MT: Aubert ca. 489gr. H.: 14cm. Cond.: U
Antieke geëtste kaasstolp met mooie grote zilveren knop. Stolp ø 15.5 cm.. Totale hoogte 19 cm., Cond.:U
6 Hollands zilveren theelepeltjes met 2 Hollands zilveren suikerschepjes. Samen 91 gr., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur van koetsje met paard ca. 28gr. Cond.: U
Vierkant zilveren zoutvaatje met gedreven voorstelling op 4 pootjes en blauw-glazen inzetbakje. Nederlands herkeur 3x3cm. Cond.: U
Antieke Hollands grote zilveren beugeltas uit Schoonhoven, jaarletter I: 1918, beugelbreedte 16cm. Cond.: U
Twee plated bewerkte fleshouders met rozenmotief ca. 1930 7,7xø9,5cm. Cond.: G
Zilveren beugeltas met Hollandse boerderijtaferelen, molens, schepen en bruggen 835/000, beugelbreedte 18cm. Cond.: G
Antieke zilveren roomkan, handgesmeed Duitsland 800/000 ca. 102gr. 16x8x8cm. Cond.: G
Stel Engelse sterling zilveren strooiers, gemerkt Birmingham, jaarletter X: 1922, 925/000 H.: 8cm. ca. 66gr. (samen), Cond.: U
Zilveren onderscheiding aan lint 19e eeuw, gegraveerd P. Michauch F. Babich Fc Erg Lips W.25/26F 16cm.
Hollands zilveren miniatuur van een schommelend meisje 835/000, jaarletter V: 1980 Amsterdam ca. 18gr. Cond.: U
Twee zilveren zoutvaatjes op pootjes met kristal geslepen inzetbakjes en 2 benen lepeltjes 800/000 4x6x3cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een antieke auto van het merk Opel uit 1906. 925/000 ca. 88gr. L.: 6cm. Cond.: U
1x Verzilverde belletjesrammelaar en 1x zilveren beertjesrammelaar. Zilvergewicht ca. 26gr. Cond.: U
Zeldzame Arabische kromdolk met damasten gegraveerde lemmet handgrip in de vorm van een paardenkop. Geheel is metaal met zilverdraad ingelegd in zeer goede staat 36,5cm. Cond.: G
Zilveren Russische miniatuur kikker met groene ogen, aan onderzijde voorzien van Russische keuren. 59 gr., 3.5 cm., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur van een wafelbakster 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Hollands zilveren hert 835/000, MT: Hooijkaas Schoonhoven ca. 23gr. H.: 4cm. Cond.: U
Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur van een verrijdbaar strandhuisje, deurtje ontbreekt 800/000 ca. 37gr. L.: 8cm. Cond.: G
Zes Sterling zilveren sorbet/ijslepels (rietje). De bewerkte bak is versierd met Oosterse ornamenten L.: 20cm. Totaalgewicht ca. 67gr. Cond.: U
Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G
Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm., ongekeurd.
Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U