Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G
Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G
Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G
Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie
Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.
Twee lederen adressenboekjes met zilveren applicatie 925/000 12,7x17cm. en 8,5x13,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren theeschepje met molen en bewerkte bak, MT: A. Landmeter Schoonhoven 835/000 ca. 15gr. L.: 11cm. Cond.: U
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U
Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G
Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R
Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G
Drie zilveren lepels; 1x Hollands zilveren kleutereetlepeltje, 1x Hollands zilveren suikerschep met molen en 1x Hollands zilveren theeduim MT: Johannes Hendrikus Schijfsma Sneek, jaarletter V: 1905. G...
Zilveren miniatuur van een molen, Hollands zilver groot keur, jaarletter N: 1923 835/000 ca. 39gr. H.: 11cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie
Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G
Vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U
5 Antieke zilveren vingerhoeden, waarvan 4 zijn voorzien van het oude belastingstempel (invoer Buitenlandse merken). Samen 29 gr., Cond.:G