6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.
Compleet nieuw in de verpakking; 1x Nieuwe radiografische afstandsbediening en 1x op afstand bestuurbare boot. Graupner Möwe vissersboot 60x49x20cm. Inclusief originele doos en toebehoren.
Tien oude porseleinen borden met wild-decor ca. 1930, gemerkt Bavaria Thomas, gesigneerd A. Jöhnssen ø25cm. Cond.: G
6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G
Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Notenhouten voetenbankje met petit-point bekleding met bloemmotief ca. 1900 in zeer goede staat 22x36x36cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R
Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Diverse bodemvondsten Goor, o.a; 17e eeuwse aardewerken scherven Cond.: G
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R