Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 9x7cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Diverse delen Japans imari serviesgoed, ca.1880, met krijgsheren decor. Koffiepot, melkkan, terrine( grote suikerpot) en10 kop en schotels.( 1 kop beschadigd)
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G