Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G
Tien oude porseleinen borden met wild-decor ca. 1930, gemerkt Bavaria Thomas, gesigneerd A. Jöhnssen ø25cm. Cond.: G
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Diverse bodemvondsten Goor, o.a; 17e eeuwse aardewerken scherven Cond.: G
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R
Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.