Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.