Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken kolompendule ca. 1900
Startpreis 100 EUR

Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.

Grote imari vaas
Startpreis 70 EUR

Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G

Bakje, zilv. rand
Startpreis 25 EUR

Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G

Stilleven, Beekman
Startpreis 50 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

Alma Held
Startpreis 60 EUR

Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R

Randolf Wehn
Ergebnis: 70 EUR

Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G

Klokkenmannetje
Ergebnis: 150 EUR

Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G

Bronzen sierpendule
Ergebnis: 380 EUR

Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.

Engelse tafelklok
Startpreis 1.250 EUR

Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...

Pendule met olifant
Ergebnis: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...

5 Delen aardewerk
Ergebnis: 40 EUR

Vijf delen oud aardewerk 20e eeuw 10-30cm. Cond.: G

Kaart "The lordship insulana"
Ergebnis: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G

Ingekleurde kleinere kaart
Ergebnis: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G

2 Keramieken plaquettes
Ergebnis: 25 EUR

Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G

3 Duitse celluloid poppen
Ergebnis: 80 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...

7 Duitse poppen
Startpreis 60 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Engels majolica officier
Startpreis 20 EUR

Vervallen uit veiling

Doos strip-/kinderboeken
Ergebnis: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Aquarel, straatgezicht
Ergebnis: 120 EUR

Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G

Schilderij, van Kregten
Ergebnis: 30 EUR

Jaap van Kregten (1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, berglandschap met kerk 40x50cm. Cond.: G

Reservistenkruik
Startpreis 220 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...

C.v.Breugel
Startpreis 50 EUR

C.v.Breugel,1998 Abstrakte compositie ,lithografie op papier nr.2/18, 48x41, Cond.:G

Grizzly beer
Startpreis 120 EUR

Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.