Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10 Soldaten
Ergebnis: 80 EUR

P. van Loo
Ergebnis: 125 EUR

3 Opaline siervazen
Ergebnis: 20 EUR

Borstbeeld Tepplisch
Startpreis 290 EUR

Prachtige antieke bisquit porseleinen buste, ca.1890, gemerkt Teplitz, voorstellend edele heer met hoed en bloemen. Minimale chip bij bloemen. 43x23x14cm.

3 Poppen Duitsland
Ergebnis: 60 EUR

12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startpreis 1.800 EUR

Schilderij, E. Klaussen
Startpreis 50 EUR

E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G

v. Ginkel
Ergebnis: 20 EUR

J. v. Ginkel, olieverf op paneel, bosgezicht 17x12cm. Cond.: G

4 Schaalmodellen 1:18
Ergebnis: 20 EUR

Meissen vaas
Ergebnis: 75 EUR

Trommel bodemvondsten
Ergebnis: 23 EUR

Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e-18e eeuw Cond.: G

Monogram, boerderij
Ergebnis: 30 EUR

6 Diverse borden
Startpreis 25 EUR

12x Royal Copenhagen plates
Ergebnis: 50 EUR

2 Kommen
Startpreis 30 EUR

Litho Koornstra
Ergebnis: 80 EUR

2 Porseleinen groepjes
Startpreis 15 EUR

Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G

3 Fam. Rose borden, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Pendant, strand
Ergebnis: 45 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 9x7cm. Cond.: G