Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G
Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Herend porseleinen vaas met vogel en vlinderdecor, 1x strooier met bloemendecor Richard Ginori 11,5-14,5cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Chinese celadon vaas, rechthoekig net fantasie-figurendecor ca. 1900. Chip van 1 pootje af, verder in goede conditie 18x10x10cm.
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Kavel bodemvondsten, aardewerken scherfen (ca. 17e eeuw?) Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen inktpot (1e helft 20e eeuw?), opengewerkt 6x8x8cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G