Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Colt + kist
Ergebnis: 450 EUR

Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G

Vuursteen pistool
Startpreis 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.

Indonesisch zwaard 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.

3 Onderscheidingen
Ergebnis: 175 EUR

Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.

Theetafel
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.

Dresden barok vertico
Startpreis 500 EUR

Antiek Dresdner barok twee deurs kastje, ca.1900,notenhout fineer met bandintarsia. Versierd met prachtige bronzen ornamenturen. (minimale fineerschade) In zeer goede staat. 126x77x48cm.

Grenen Vertico
Ergebnis: 120 EUR

Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.

15x Plated
Ergebnis: 40 EUR

15 Delen plated 20e eeuw, o.a. een prachtige wijnkoeler, schaal, onderzetters, vaas, asbak (pootje afgebroken maar aanwezig). Plated is in zeer goede staat. 10-29 cm., Cond.:R/G

3x beursje
Ergebnis: 80 EUR

3 Maliënkolderbeursjes, waarvan 1 voorzien van oud belastingstempel V:Buitenlandse werken, ca. 6cm. breed, Cond.:U

Zilv. peper&zout stel
Startpreis 60 EUR

Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U

Prasioliet 2x
Startpreis 50 EUR

2 Prasioliet stenen ovaal gefac. 16x12 mm.,

Amethist
Startpreis 60 EUR

Amethist 70,05 crt, oval gefac. met een goede kleur 33,5x25 mm.

Jugendstil luciferhouder
Ergebnis: 15 EUR

Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G

2 Antieke weegschalen
Ergebnis: 40 EUR

Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 41x21x3cm. en 28x19x2cm. Cond.: G

Empire stijl spiegel
Ergebnis: 45 EUR

Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G

Blauwe hangpot
Ergebnis: 60 EUR

Oude Villeroy en Boch,1e helft 20e eeuw, hangbloempot met landschapdecor. (2 ouyde haarscheuren), 14xØ19cm., Cond.:G

2 Blauwe vazen
Ergebnis: 30 EUR

Twee Villeroy en Boch Bonn, keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met landschappen decor. 20xØ11cm., Cond.:G

Zilveren zakhorloge
Startpreis 50 EUR

Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.

2 Kettingen met hanger
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren gourmet ketting, 42 cm, met een langwerpige hanger met diverse markesietjes. In het midden van de hanger zit een ovale onyx waarop 5 markesietstenen zitten.Zilveren choker, fijn ankercollier ...

Broche en armband zilv onyx
Ergebnis: 70 EUR

Broche zilver groot met in het midden een onyx met witte rand. Daarbij passend een zilveren armband met grote ovale onyx met witte rand. Lengte 21 cm. 81 gr.

2 zakhorloges
Startpreis 150 EUR

2 Zakhorloges, 1 double met klep en deksel voorzien van gravure, American Waltham met centrale secondewijzer ca ø 5,5 cm. 1 onedel model met centrale secondewijzer, mooi werk, mist glas, ca ø 4,5 cm

Engels Jugendstil kastje
Startpreis 400 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ladenkastje met glas in lood deur, ca.1900, staande op Queen-Anne poten. De lades zijn uitklapbaar (front) In goede originele staat. 114x91x43cm.

Spiegelconsole, marmeren plaat
Ergebnis: 250 EUR

Empire stijl halve maantafel met groen marmeren blad en goudkleurige beschildering, 2e helft 20e eeuw. 85x123x51. Cond.:G

Duits hangkastje
Startpreis 180 EUR

Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G