Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zeefdruk, Herman Brood
Startpreis 200 EUR

Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G

Schilderij, A. Roth
Ergebnis: 90 EUR

A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G

Oosters potje
Ergebnis: 30 EUR

Oud Oosters benen parfumpotje met zilver? 20e eeuw 7,5xø3,5cm. Cond.: G

3 Zilveren lepels
Startpreis 60 EUR

3 Delig zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Zilv...

Oorhangers GG granaat
Ergebnis: 45 EUR

Oorhangers GG 585/000, oorhaak met peervormige gefac. granaat met daaronder loshangend een granaat kraal. 4,3 gr.

Borduurset 1771
Ergebnis: 10 EUR

Geborduurde merklap uit 1771, helaas beschadigd 45x30cm. Cond.: M

Eiken stoof
Startpreis 20 EUR

Oude handgestoken stoof met messing hengsel (rondom bewerkt) 20e eeuw 20x31x24cm. Cond.: G

Gravure 1767
Ergebnis: 25 EUR

Monogram W.B. 1767, gravure op papier, Grave dun Defsein de rembrandt dans le Cabinet de Mons Dani Neyman a Amsterdam 26x21cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Ergebnis: 45 EUR

Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat 24x21x5cm.

3 Delen tin
Startpreis 20 EUR

3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

E.A. Kelinger, vissersboten
Ergebnis: 35 EUR

E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G

2 Beeldjes, Boedha
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G

Verzilverd servies
Startpreis 50 EUR

Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G

C. Wittkorski
Ergebnis: 80 EUR

C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen kaarskandelaar 18e eeuw met druipgat 11,5x9,5x9,5cm.

2 Bronzen beeldjes
Startpreis 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen beeldjes 1e helft 20e eeuw, 2x vrouwelijke boedha met schaal, staande op voet 18cm. Cond.: G

Broche en hanger ivoor
Startpreis 50 EUR

Broche en hanger van ivoor in de vorm van een roos.

P. van Loo
Ergebnis: 125 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G

3 Schalen waaierkristal
Ergebnis: 90 EUR

Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G

Schilderij, E. Klaussen
Startpreis 50 EUR

E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G

2 Lijsten
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde houten lijstjes 20-12cm. Cond.: R-G

3-Rij collier turkoois
Startpreis 575 EUR

Turkoois collier, 3 rij-ig, om en om met in totaal 118 x14krt bolletjes. Het collier is voorzien van een 14 krt ovale sluiting met grote ovale malachiet ca. 10x18 mm. Lengte 40 cm.

v. Ginkel
Ergebnis: 20 EUR

J. v. Ginkel, olieverf op paneel, bosgezicht 17x12cm. Cond.: G