Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bim Bam regelateur 3561
Bim Bam regelateur
Startpreis 30 EUR
3 Fam. Rose borden, 18e eeuw 6417
3 Fam. Rose borden, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR
Verkauft
KPM dekseldoos 6445
KPM dekseldoos

Ergebnis:

25 EUR

Reiswekker 3579
Reiswekker
Startpreis 70 EUR
Verkauft
Bronzen pendule ca. 1870 3623
Bronzen pendule ca. 1870

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
2 Delen plateel 6069
2 Delen plateel

Ergebnis:

60 EUR

Frans marmeren klokkenstel 3549
Frans marmeren klokkenstel
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Album ca. 90 biljetten internationaal 727
Album ca. 90 biljetten internationaal

Ergebnis:

120 EUR

Hoekkast ca. 1900 Jugendstil 4001
Hoekkast ca. 1900 Jugendstil
Startpreis 4.000 EUR
Verkauft
5x Chinees been 6543
5x Chinees been

Ergebnis:

225 EUR

11x Zilveren hangary o.a. 1510 744
11x Zilveren hangary o.a. 1510
Startpreis 175 EUR
Verkauft
6 Tegels blauw, dieren 6573
6 Tegels blauw, dieren

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Buffetkast Henri Deux 4019
Buffetkast Henri Deux

Ergebnis:

180 EUR

Eiken theetafel 4148
Eiken theetafel
Startpreis 140 EUR
Verkauft
Wortelnoten bureau 4033
Wortelnoten bureau

Ergebnis:

270 EUR

Verkauft
Keramieken kip, gesigneerd 6110
Keramieken kip, gesigneerd

Ergebnis:

30 EUR

6 Div. munten 761
6 Div. munten
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Romantische school, 19e eeuw 1007
Romantische school, 19e eeuw

Ergebnis:

350 EUR

2 Dekselvaasjes 6123
2 Dekselvaasjes
Startpreis 50 EUR