Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G
Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G
Zes antieke Engelse tinnen maatkannen met eikstempels 18e-19e eeuw. 2x Pintbekers. Diverse bedeukingen 5-14,5cm. Cond.: R
Vroeg Biedermeier eikenhouten secretaire ca. 1820 met glasopstand en gebeitelde rugwand en origineel beslag. Geen scheuren en/of kromme deuren, looplijsten zijn goed. Poten missen echter wel 192x115x5...
1 Armband bloedkoraal lengte 17,5 cm. 2 Colliers, 1x barnsteen lengte 76 cm, 1x soort agaat lengte 78 cm.
Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G
Twee oude lexicons, Nederlandse Beeldene Kunstenaars 1750-1950, gebonden in lederen band/ 27x20x6cm., Cond.:G
Antieke Hollandse statenbijbel, 1778, met origineel lederen band en koperen sloten( deels gerestaureerd) uit Dordrecht (incompleet) 11x25x27cm., Cond.:R
Vier Hollandse tegels 18e eeuw met figurendecor, beschadigingen Cond.: R
3 Antieke Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met planten-en vlinderdecor. 1 kopje heeft haarscheur. 5xØ12cm.
Antieke Duitse Dresdner barok wand-hoekconsole, noten hout fineer met bronzen gietwerk, ca. 1880, lichte beschadigingen. 42x58x43 cm., Cond.:G
Twee 18e eeuwse houten kruizen met tinnen Corpus Christie in originele staat 29x15cm. en 26x11cm. Cond.: G
2 Zilveren suikerscheppen, waarvan een met roosmotief 835/000 en de andere met molen en Hollands tafereel in de bak. MT: D.de Jong,Groningen, begin 1900. L.13cm., samenca.42gr., Cond.:U
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G
Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.
Grenenhouten wieg ca. 1800 met originele beschildering in goede originele staat 58x52x89cm. Cond.: G
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, ongemerkt. (lemet veel gebruikt) 94cm., Cond.:M
Zilveren gourmet ketting, 42 cm, met een langwerpige hanger met diverse markesietjes. In het midden van de hanger zit een ovale onyx waarop 5 markesietstenen zitten.Zilveren choker, fijn ankercollier ...
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Grote oude tafelglobe, gemerkt J.R.O. Globus verlag München (40-er jaren) 45xø31cm. Cond.: G
Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 41x21x3cm. en 28x19x2cm. Cond.: G
Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G