Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Glazen fruitschaal + Kop 6557
Glazen fruitschaal + Kop

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
6 Plated ijscoupes 146
6 Plated ijscoupes

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
6 Provinciemunten Utrecht Stad 771
6 Provinciemunten Utrecht Stad

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Ets, Peter von Halm 1032
Ets, Peter von Halm

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd 1034
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Borduurset 1771 1058
Borduurset 1771

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Abstract, 70-er jaren 1064
Abstract, 70-er jaren

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
't Kolkje Amsterdam 1155
't Kolkje Amsterdam

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
3 Aquarellen 1302
3 Aquarellen

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Paul Kromjong, Tekening? 1316
Paul Kromjong, Tekening?

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
2 Prenten in lijst 1370
2 Prenten in lijst

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Chinees marmeren figuur 2031
Chinees marmeren figuur

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
3 Delen divers 2034
3 Delen divers

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Trekbel 2036
Trekbel

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Lamp porseleinen voet 2042
Lamp porseleinen voet

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Miniatuur tafel, messing 2057
Miniatuur tafel, messing

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
6 Delen tin 2083
6 Delen tin

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
2 Jugendstil inktpotjes 2102
2 Jugendstil inktpotjes

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Windlicht 2107
Windlicht

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Borduursel 2165
Borduursel

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Tafelstuk 2169
Tafelstuk

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Kruisbeeld 2181
Kruisbeeld

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
2 Delen koperwerk 2216
2 Delen koperwerk

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Bloembak 2310
Bloembak

Ergebnis:

10 EUR