Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.
Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.
Franse hanglamp ca. 1900, gedeeltelijk brons in Louis Seize stijl. 4-Lichts met originele glazen kappen in zeer goede staat 93x53x53cm.
Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R
Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R
Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede originele staat 38x36cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
19e Eeuws schildpad doosje met 4 benen pootjes. Schildpad is goed, stukjes been aan de binnenzijde zijn weg. 6x14x8cm., Cond.:R/G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.
Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G
Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G
Twee 17e eeuwse ijzeren handboeien (voor wandbevestiging) in goede originele staat 29-40cm. Cond.: G
Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
2 Antieke handgestoken notenhouten wandreliëfs, ca.1900, jachtmotief 1x gevogelte en 1xvissen. In goede staat. 31x25x6 en 33x24x5cm.
Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...
Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.
Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M
Majolica wandobject in originele lijst ca. 1900 voorstellend een 18e eeuws interieur met figuren (2-dimensionaal). Majolica goed, lijst beschadigd 83x62cm. Cond.: G
Antiek marmeren inktstel met bronzen armaturen, 2 kristalleninktpotjes en 2 uitklapbare kaarskandelaars, ca. 1890, 12x35x14cm., Cond.:G
Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G
Garenweger ca. 1900 van messing met metaal D.R.P. Louis Schopper Leipzig 88x76x18cm. Cond.: U
Antieke bronzen icoon, Rusland 19e eeuw, met cloisonné, In goede originele staat. 11.3x9.8x0.3cm.
Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G
Antieke bronzen icoon, 19e eeuw. Huis-of reisicoon, in goede originele staat. Rusland. 20.5x15x0.3cm.
Twee delen 19e eeuws houtsnijwerk; 1x kaarskandelaar en 1x Chinese vergulde console 11-18cm. Cond.: G
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 41x21x3cm. en 28x19x2cm. Cond.: G
Bronzen trekveer weegschaal 19e eeuw, gemerkt 50x10xø4,5cm. Cond.: G
Grote bronzen penning "Hollandse Spoorwegmaatschappij 1839-1914 - 75 jaar" ø7,7cm. Cond.: G
Grote bronzen penning Frankrijk, "exposition nationali et coloniale Normannia Nutrix 1896". Ontworpen door O. Roty ø6,7cm. Cond.: G
Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G
19e Eeuws Russich kerkelijk bronzen kruis, crucifix aan voor-en achterzijde bewerkt. 19.6x10.3 cm, Cond.:G
Grote 19e Eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.
18e-19eEeuwse Russische huis- of reisicoon met rest cloisonné. Bewerkt met vele figuren. 19.4x10.7cm., Cond.:G
Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G
4-Lichts hanglamp ca. 1910 van messing met glazen kappen in zeer goede staat 41x54x54cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.
Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.
Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.
Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G
Duitse bajonet "Waffenfabrik Neuhausen nr 117094" ca. 1900 in zeer goede originele staat 45cm. Cond.: G
Zes kruithoorns 19e eeuw, gemaakt van hoorn (bij 4 mist de afsluiting) 13-20cm. Cond.: R-G
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, ongemerkt. (lemet veel gebruikt) 94cm., Cond.:M
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M
Vier oude bajonetten 19e-20e eeuw; 1x 1907 WSC, 1x CSZ v E26, 1x 19e eeuw, 1x ongemerkt 31-57cm. Cond.: R
Oude bajonet gestempeld met kroontje No. 490 860. 3L8, 1e helft 20e eeuw 35,5cm. Cond.: G
Antieke sabel,ca.1900, met bronzen grip met leeuwenkop, lemet gemerkt ijzerhouwer. 9cm., Cond.:R/G
Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G
Tinnen 19e eeuwse Empire schenkkan (gestempeld). Deksel vermoedelijk niet origineel 26x23xø13cm. Cond.: G
Zeven delen oud en antiek tinwerk; 2x schenkkan met deksel, 1x zoutstrooier, 1x bord, 1x kaarskandelaar, 1x koffiekan en 1x lepelrek 10-40cm. Cond.: G
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G
Zware tinnen kraantjeskan met bronzen kraan ca. 1800 in originele staat 48x27x16cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G
Twee tinnen eikeltjes kannen met deksel ca. 1800 (bedeukingen en vervormd) 25x18xø12cm. en 29x18xø14cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse houten kruizen met tinnen Corpus Christie in originele staat 29x15cm. en 26x11cm. Cond.: G
Drie tinnen kaarskandelaars ca. 1780-1820 in goede originele staat 18-20cm. Cond.: G
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Zeldzame kopergeslagen Art Deco staande asbak (geen signatuur gevonden, maar moet van een bekende maker zijn) 75xø28cm. Cond.: G
Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G
Antieke Hollandse statenbijbel, 1778, met origineel lederen band en koperen sloten( deels gerestaureerd) uit Dordrecht (incompleet) 11x25x27cm., Cond.:R
18x Stuttgarter Weihnachtskrippe met tekeningen van Paula Jordan, Verlage Junge Gemeinde Stuttgart 20e eeuw. Geschikt voor kaarslicht Cond.: G
26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
Twee oude lexicons, Nederlandse Beeldene Kunstenaars 1750-1950, gebonden in lederen band/ 27x20x6cm., Cond.:G
Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.
Drie oude Verkade albums compleet met daarbij extra losse kaarten ca. 1930; 1x zeewater-aquarium en terrarium, geïllustreerd door de kunstenaar Jac Koeman (compleet); 1x de bloemen en haar vrienden do...
Oud benen cilindervormig dekseldoosje met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in het doosje zitten 6 kleine benen dobbelstenen 4,3x3,6cm. Cond.: G