Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
3 Glazen bodemvondsten uit de oudheid, waarschijnlijk Romeins. 2x flaconflesje en 1x zalfpotje. 25-77 cm., Cond.:G
Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.
Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G
17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.
Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G
Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G
Twee oude K.P.C. Bazel Leerdam vazen (grotere vaas heeft 1 chip) 14-19cm. Cond.: R-G
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G
Negen mondgeblazen slingerglaasjes 19e eeuw 8,5x4,3cm. Cond.: G
42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x grote schaal ø26cm. en 6x kleine schaal ø15cm. Cond.: G
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...
Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G
Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G
Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...
Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G
Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Thomassen ontwerp Leerdam glazen pindaset 7-delig 3,5-13cm. Cond.: G
Drie Copier Leerdam asbakken; 2x "spijker" asbakken (1x met reclame Suerdieck Brasil 6xø13cm. en 1x blauw-groene asbak 4xø12cm.) Cond.: G
Ovaalvormige ruitgeslepen kristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 10x19x24cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Twee delen glas 20e eeuw; 1x blauwe glazen vaasje met gegraveerd gouddecor (bloemen) 12xø7cm. en 1x gegraveerd glas kleurloos geslepen met bloemdecor 11xø7cm. Cond.: G
Oud kristallen Lalique vaasje mat bewerkt met bladmotief 6xø7cm. Cond.: G
Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G
Twee oude peper&zout stelletjes 1e helft 20e eeuw; 1x 4-delig waaierkristal (1 minimale chip 9x13x12cm. Cond.: G en 1x 5-delig Art Deco glas 8x15x11cm. Cond.: R-G
Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk; 1x spijkerbol (Copier?), 1x facetgeslepen beker en 1x gegraveerd glas in barokstijl 6,5-13cm. Cond.: G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf op plated voet. 2e helft 20e eeuw. 39xø16 cm., Cond.:G
Groot geslepen en gegraveerd glas ca. 1800 met bloemendecor en brede voet 21xø10,5cm. Cond.: G
Twaalf oude/antieke glazen 18e-19e-20e eeuw, gegraveerd, geslepen 11-17cm. Cond.: G
Twee delen oud kristal; 1x ijsemmer met plated hengsel (1 chip) 23xø11,5cm. en 1x geslepen vaas met minimale chip bij voet 15xø13cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G
Oud kristallen kruidenstelletje 1e helft 20e eeuw. 4-Delig bestaand uit 1 karafje, 1 mosterdpotje en 2 zoutbakjes. Minimale chips 3-16cm. Cond.: G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Oud mondgeblazen glas ca. 1970, zogenaamd fluitglas. Donkerrood met lichtrood (Murano?) in zeer goede staat 17xø6cm. Cond.: G
Handbeschilderde bolle vaas met landschap en watermotief, gemerkt Veritable Dolhain Wirthe ca. 1900 7,5xø10cm. Cond.: G
Prachtige ruitkristallen coupe 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 14xø18cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw; 1x karaf geslepen, 1x geslepen dekselcoupe en 1x glazen bonsaiboom (beschadigd) 26-39cm. Cond.: R-G
Lot divers glas en kristal o.a; vazen, glazen, dekseldoos (oud en antiek) Cond.: R-G
Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G
Twee oude kaarskandelaars; 1x blauw opaline glas met messing 19e eeuw en 1x mondgeblazen ca. 1900. H.: ca.14cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G
Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G
Kristallen facetgeslepen karaf met 6 glazen ca. 1900 (stop aan uiteinde beschadigd). 1 Groot glas en 1 klein glas hebben lichte randschade 10-30cm. Cond.: R
Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G
Diverse delen glas en kristal onder andere; 2 karaffen en 1 vaas. Tevens 37 delen diverse glazen, glas en kristal. Cond.: G
10 Kristallen geslepen vazen 20e eeuw (3 minime chips) 20,5-31cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Antieke kristallen schaal op voet, met plated bewerkt hengsel, ca.1890, In zeer goede staat. 27xØ23cm.
2 Delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw mondgeblazen vaas en een zwaan. 21-25 cm., Cond.:G
3 Delen oud glaswerk: 1 bowlpot, geslepen kristal, 1 bonbon dekselpot geslepen,chip af, 1 parfumflacon en een Wedgwood Barlaston of Etruria vaas 13-27 cm., Cond.:R/G
Zes oude kristallen glazen met ruitslijpsel 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9-12cm. Cond.: G
Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G
Antiek ruitgeslepen kristallen soezenschaaltje. Rand lichte chips 19,5x9x5cm. Cond.: G
Schitterende waaierkristallen natfruitschaal met originele waaierkristallen lekschaal 2e helft 19e eeuw in uitstekende staat 10xø21cm. Cond.: U
5-Delige kristallen set bestaande uit; 4 amandelgeslepen glazen en 1 amandelgeslepen karaf in goede staat 1e helft 20e eeuw 11xø10cm. en 28,5xø13cm. Cond.: G
Prachtige grote ruitgeslepen kristallen karaf 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 22,5xø12cm.
Grote kristallen vaas, 19e eeuw, biedermeier, met amandelslijpsel en gezwart houten sokkel. (chips af bij de rand), 34xØ16cm.
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Grote ruitgeslepen Biedermeier kristallen schaal (chips rand) 8,5xø23cm. Cond.: R
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand
Waiierkristallen schenkkaraf 2e helft 20e eeuw (chip) 19xø10cm. Cond.: R
Prachtige antieke mondgeblazen glazen beschilderde bowlpot, handbeschilderd met takken en vogels (2-kleurig glas, chip van voet af) daarbij een plated met koperen W.M.F. sleef (opdien lepel) hamerges...
Grote amandelgeslepen Biedermeier kristallen schaal (randschades) 19e eeuw 7,5x24,5cm. Cond.: R
2 Prachtige 2-kleurige glazen roemers met gouddecor en gegraveerd, 2e helft 20e eeuw, 18xØ8cm., Cond.:G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Kristallen Biedermeier coupe 19e eeuw met randschade 14x13,5cm. Cond.: M
Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G
Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G
Drie delen 19e eeuws kristal, ruitgeslepen en zwaar uitgevoerd; 1x dekselcoupe (Goed), 1x karaf (geen stop), 1x dekselschaal (minimale chip) 16-21cm. Cond.: R-G
Twaalf antieke waaier- en ruitkristallen schaaltjes (3 soorten). 2 Grotere schaaltjes hebben minimale chips en waaierkristallen schaaltjes met minimale chips ø7cm., ø9cm. en ø11,5cm. Cond.: R
Grote ruitkristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 9xø22,5cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek plated/zilver: 1x Historisme schenkkan, gegraveerd ca. 1880 en 1x bonbonniere van geslepen kristal met zilveren 800/000 deksel, 1e helft 20e eeuw 12-19cm. Cond.: G
Waaier- en ruitkristallen hoge schenkkan in uitstekende staat 2e helft 20e eeuw 26,5cm. Cond.: U
Vijf zware kristallen cake-schalen ca. 1900 in mooie tijdloze vormgeving. In uitstekende staat ø15,5cm. Cond.: U
Vier delen glaswerk 19e-20e eeuw; 1x glas-in-lood beschilderd venster mogelijk ouder 10x26cm. Cond.: G
Biedermeier kristallen ruitgeslepen schaal met geschulpte rand ø27cm. Minime chips Cond.: G
Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G
Twee gegraveerde glazen windlichten met bloemendecor, 20e eeuw, H.35cm., Cond.:G