Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Frits Böchle 1908
Ergebnis: 65 EUR

Schilderij, engelen
Ergebnis: 65 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee Engelen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, poesjes
Ergebnis: 65 EUR

J. Schumselaar, kleine plevier
Ergebnis: 65 EUR

Avondgezicht met jager
Ergebnis: 60 EUR

J.W. Bilders fecit, olieverf op paneel, landschap bij avond met jager 21x16cm. Cond.: G

Luynenburg
Ergebnis: 60 EUR

Zeegezicht, onbekend
Ergebnis: 60 EUR

Schilderij, Zwart
Ergebnis: 60 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op linnen, het IJ te Amsterdam 13x18cm. Cond.: G

R. Kranart
Ergebnis: 60 EUR

R.Kranart ?, olieverf op linnen, vossenjacht, 100x35 cm., Cond.:G

W. Dettmar
Ergebnis: 60 EUR

W.Dettmar?, olieverf op linnen, Duitse school vissersboot bij de kust. 60x80 cm., Cond.:G

F. Bochle 1909
Ergebnis: 60 EUR

F.Bochle, 1909 Duitse school, reproduktie op papier, riviergezicht met trekschuit. 88x40 cm., Cond.:G

J. Wessels, portret
Ergebnis: 60 EUR

J. Wessels 20e eeuw, olieverf op linnen, 17e eeuws portret 50x60cm. Cond.: G

E. Betzler
Ergebnis: 60 EUR

E. Betzler (Duitse School), drukwerk op papier (aquatint), straatgezicht met figuren 33x21cm. Cond.: G

Andree, bloemstilleven
Ergebnis: 60 EUR

H. Kaluske
Ergebnis: 60 EUR

H. Kaluske? (Duitse School), olieverf op linnen, bosgezicht 50x60cm. Cond.: G

Onleesbaar, de trein
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1998, zeefdruk op papier, "De Trein" 56x65cm. Cond.: G

Leuverink, winter
Ergebnis: 60 EUR

H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsvermaak 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht 1951
Ergebnis: 60 EUR

J. Polioka 1951, olieverf op paneel, Russisch of Pools dorpsgezicht 24x28cm. Cond.: G

Nico Bruinestein
Ergebnis: 60 EUR

Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met boeken, Chinese kom en kandelaar 30x40cm. Cond.: G

Ingekleurde kleinere kaart
Ergebnis: 60 EUR

Kaart "The lordship insulana"
Ergebnis: 60 EUR

Portret 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Kurt Jastrow
Ergebnis: 50 EUR

B. Skowronek
Ergebnis: 50 EUR

B. Skowronek ca. 1950, olieverf op paneel, zonnig dorpsgezicht met kerk, 56x70 cm., Cond.:G

Ongesigneerd
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, gouache op papier, bij de kapper (kubistische vormgeving). 30x70 cm., Cond.:G

Pollock
Ergebnis: 50 EUR

Pollck 20e eeuw olieverf op linnen, 17e eeuwse kunstschilder in interieur. 30x35 cm., Cond.:G

Schilderij, stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, Eiffeltoren Parijs bij avond met figuren 25x20cm. Cond.: G

Schilderij met schapen
Ergebnis: 50 EUR

J. van Santen ca. 1900, olieverf op linnen, herder met zijn schapen op bospad "Coming Sheep" 60x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Larens interieur
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur met figuren 30x40cm. Cond.: G

van der Valk, gezicht op water met molen
Ergebnis: 50 EUR

Schilderij, handwerkende vrouw
Ergebnis: 50 EUR

H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, handwerkende vrouw 20x26cm. Cond.: G

Schilderij, Portret Menna Maroeksse
Ergebnis: 50 EUR

Menna Maroeksse, acryl op papier (iets gebobbeld), portret Grace Jones 97x81cm. Cond.: G

3x Paul Flora
Ergebnis: 50 EUR

Drie werken Paul Flora 89, 3 offsetdrukken handgesigneerd, drukwerk op papier 44x29cm. Cond.: G

2 Handingekleurde gravures
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude ingekleurde lithografiën met gouden lijst ; 1x Prelude de Nina (verkleurd) en 1x La Rose mal deFendue Louis Boilley en Debucourt Philibert Louis 48x33cm. Cond.: R (lithografie op papier)

Schilderij, landschap
Ergebnis: 50 EUR

W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Ton Venk?), olieverf op linnen, landschap bij zee met figuur 26x22cm. Cond.: G

Schilderij, Winkelman, bloemstilleven
Ergebnis: 50 EUR

O.H. Winkelmann 1966 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, A. Prins
Ergebnis: 50 EUR

A. Prins ca. 1910, olieverf op linnen, twee wandelende figuren bij avond 44x35cm. Cond.: R

Landschap met hooimijt
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, zomers landschap met landarbeiders 45x50cm. Cond.: G

Schilderij, 5 meisjes
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen aan het bloemschikken 41x30cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, Jager met zijn hond, Engeland ca.1900. 36x30cm., Cond.:G

H. Fischer
Ergebnis: 50 EUR

H.Fischewr, ca. 1930, Duitse school,olieverf op linnen, Matterhorn 60x70 cm., Cond.:

Schilderij, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuws schilderij, gesigneerd Duitse school, olieverf op linnen, landschap met burcht (bladgouden lijst) 39x31cm. Cond.: G

Duinlandschap
Ergebnis: 50 EUR

Stilleven met bloemen
Ergebnis: 45 EUR

H. Katz 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

J. Wessels, goudweger
Ergebnis: 45 EUR

Naar Koninck 20e eeuw, olieverf op linnen, "De Goudweger"30x40cm. Cond.: G

J. Wessels, bloemstilleven
Ergebnis: 45 EUR

J. Wessels 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Pendant, stilleven
Ergebnis: 45 EUR

twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, 1x fruitstilleven en 1x bloemstilleven 9x7cm. Cond.: G

Tekening, vrouw bij bomen
Ergebnis: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bosgezicht met sprokkelvrouw 55x54cm. Cond.: G

Pendant, strand
Ergebnis: 45 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 9x7cm. Cond.: G

H.G. Schulz
Ergebnis: 45 EUR

H.G. Schulz, olieverf op linnen, eenden bij avond 90x67cm. Cond.: G

Carel Tillemans
Ergebnis: 40 EUR

Carel Tillemans (1770 - 1848), olieverf op paneel, mansportret met boek 32x42cm. Cond.: G

J.J. de Smit
Ergebnis: 40 EUR

Ikoon
Ergebnis: 40 EUR

Twee velden icoon met rechts een soldaten-heilige met schild en zwaard en links een heilig manfiguur. Linnen op houten paneel geplakt. Mogelijk Oost-Europees 19e eeuw

Schilderij, Tom Sack
Ergebnis: 40 EUR

Tom Sack gemengde techniek op linnen, damesportret, moderne compositie 60x80 cm., Cond.:G

Schilderij, Tom Sack
Ergebnis: 40 EUR

Tom Sack,gemengde techniek op linnen, damesportret moderne compositie, Cond.:G

Schilderij, Zwart
Ergebnis: 40 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op paneel, landschap met korenschuiven 13x18cm. Cond.: G

Ten Cate, boerderij met kipjes
Ergebnis: 40 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, boerenschuur met kippen 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, C. v.d. Hoven
Ergebnis: 40 EUR

C. v.d. Hoven (20e eeuw), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, eenden
Ergebnis: 40 EUR

Bardeen, olieverf op linnen, opvliegende eenden 60x90cm. Cond.: G

A.P. Rubbens
Ergebnis: 40 EUR

A.P.Rubbens?, ca.1920, gemengde techniek op papier, kinderportet, 25x20 cm., Cond.:G

B. Hansen
Ergebnis: 40 EUR

B. Hansen (Duitse School), olieverf op linnen, havengezicht in William Turner sfeer 50x25cm. Cond.: G

Schilderij, jacht
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, ruiters te paard met twee jachthonden 30x40cm. Cond.: G

Fruitstilleven
Ergebnis: 40 EUR

Monogram v.S. 20e eeuw, olieverf op paneel, fruit-stilleven 18x24cm. Cond.: G

Jirasek, landschap
Ergebnis: 40 EUR

Jirika Jirasek 1965, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 55x35cm. Cond.: G

C. Hamer, de IJssel Deventer
Ergebnis: 40 EUR

C. Hamer ca. 1930, olieverf op linnen, de IJssel bij Deventer 50x35cm. Cond.: G

Monogram Herman Brood?
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, vrouwelijke buste met bloemen in het haar 60x80cm. Cond.: G

H. Leuverink, handwerkende vrouw
Ergebnis: 40 EUR

H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, handwerkende vrouw 30x40cm. Cond.: G

Gouache, H. Leuverink '90
Ergebnis: 40 EUR

H. Leuverink '90 (naar August Macke), gouache op papier, pad met figuren 22x29cm. Cond.: G

Schilderij, Johan Lehmann
Ergebnis: 40 EUR

Bo Hillmann 1993
Ergebnis: 40 EUR

Bo Hillmann, pastel op papier, tropische vogel op tak 100x70cm. Cond.: G

Pendant de Vries
Ergebnis: 40 EUR

Pendant de Vries ca. 1930, olieverf op paneel, 2 wintergezichten 15x15cm. Cond.: G

Ikoontje
Ergebnis: 40 EUR

Klein blikken ikoon ca. 1900 met goudkleruig en zilverkleurig decor en gelithografeerd gezicht in goede originele staat 13,5x11cm. Cond.: G

Ets, Peter Halm
Ergebnis: 40 EUR

Peter Halm, handgesigneerd (1854 - 1923 München), ets op papier Duitse School, 15e eeuwse priester Cond.: G

Stilleven, In 't hout
Ergebnis: 40 EUR

Piet in 't Hout jr., olieverf op paneel, vaas met rozen 36x25cm. Cond.: G

Schilderij, eenden
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, 2e helft 20e eeuw, plasgezicht met vliegende eenden. 40x80cm., Cond.:G

Schilderij, dorpsgezicht
Ergebnis: 40 EUR

J.J. van Prooyen 1917, olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen 45x30cm. Cond.: G

Schilderij, markt
Ergebnis: 40 EUR

M. Jokant?, olieverf op linnen, Oosters markttafereel 60x80cm. Cond.: G

Vermunt
Ergebnis: 40 EUR

H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R

Ongesigneerd ca. 1900
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, strandgezicht met zeil, visnet etc. 46x48cm. Cond.: R

Corneille
Ergebnis: 40 EUR

Guilliaume Corneille, reproduktie op linnen, kat met duif. 50x60 cm., cond.:G

Schilderij, Tolk
Ergebnis: 40 EUR

M.H. Tolk ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met zandpad en boerderij 50x40cm. Cond.: G

Schilderij naar 16e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Schilderij, Dawson
Ergebnis: 35 EUR

Paneeltje, vrouw met kinderwagen
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met boerderij, moeder, kind en kinderwagen 17x16cm. Cond.: G

Monogram FH/15
Ergebnis: 35 EUR

Monogram FH/15, gouache op papier, feest in een tuin met diverse figuren 60x45cm. Cond.: G

E.A. Kelinger, vissersboten
Ergebnis: 35 EUR

Schilderij, landschap
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bergachtig landschap met kasteel 20x40cm. Cond.: G

3 Schilderijen
Ergebnis: 35 EUR

Schilderij, Kier
Ergebnis: 35 EUR

Kier (Duitse school), olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 60x48cm. Cond.: G

Donker portret
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, jongensportret 11x14cm. Cond.: G

Schilderij, W. Wirtz
Ergebnis: 35 EUR

W. Wirtz ca. 1930, olieverf op linnen, kruik met zonnebloemen 45x60cm. Cond.: R

Schilderij landschap ca. 1800
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 35 EUR

Ingekleurde gravure, putti
Ergebnis: 30 EUR

Getekend door H.P. Oosterhuis, aquatint door W.H. Hoogkamer, handingekleurde gravure op papier, het derde eeuwfeest der Kerk hervorming 1817, DFM Lutherus 38x28cm. Cond.: G

Gravure La Fontaine
Ergebnis: 30 EUR

P. Boucher pinx, pelletier sculp., gravure op papier, "La Fontaine" 45x35cm. Cond.: R