Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee Engelen 50x60cm. Cond.: G
J.W. Bilders fecit, olieverf op paneel, landschap bij avond met jager 21x16cm. Cond.: G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op linnen, het IJ te Amsterdam 13x18cm. Cond.: G
W.Dettmar?, olieverf op linnen, Duitse school vissersboot bij de kust. 60x80 cm., Cond.:G
F.Bochle, 1909 Duitse school, reproduktie op papier, riviergezicht met trekschuit. 88x40 cm., Cond.:G
J. Wessels 20e eeuw, olieverf op linnen, 17e eeuws portret 50x60cm. Cond.: G
E. Betzler (Duitse School), drukwerk op papier (aquatint), straatgezicht met figuren 33x21cm. Cond.: G
H. Kaluske? (Duitse School), olieverf op linnen, bosgezicht 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1998, zeefdruk op papier, "De Trein" 56x65cm. Cond.: G
H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsvermaak 24x30cm. Cond.: G
J. Polioka 1951, olieverf op paneel, Russisch of Pools dorpsgezicht 24x28cm. Cond.: G
Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met boeken, Chinese kom en kandelaar 30x40cm. Cond.: G
B. Skowronek ca. 1950, olieverf op paneel, zonnig dorpsgezicht met kerk, 56x70 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 20e eeuw, gouache op papier, bij de kapper (kubistische vormgeving). 30x70 cm., Cond.:G
Pollck 20e eeuw olieverf op linnen, 17e eeuwse kunstschilder in interieur. 30x35 cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, Eiffeltoren Parijs bij avond met figuren 25x20cm. Cond.: G
J. van Santen ca. 1900, olieverf op linnen, herder met zijn schapen op bospad "Coming Sheep" 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur met figuren 30x40cm. Cond.: G
H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, handwerkende vrouw 20x26cm. Cond.: G
Menna Maroeksse, acryl op papier (iets gebobbeld), portret Grace Jones 97x81cm. Cond.: G
Drie werken Paul Flora 89, 3 offsetdrukken handgesigneerd, drukwerk op papier 44x29cm. Cond.: G
Twee oude ingekleurde lithografiën met gouden lijst ; 1x Prelude de Nina (verkleurd) en 1x La Rose mal deFendue Louis Boilley en Debucourt Philibert Louis 48x33cm. Cond.: R (lithografie op papier)
W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Ton Venk?), olieverf op linnen, landschap bij zee met figuur 26x22cm. Cond.: G
O.H. Winkelmann 1966 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G
A. Prins ca. 1910, olieverf op linnen, twee wandelende figuren bij avond 44x35cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, zomers landschap met landarbeiders 45x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen aan het bloemschikken 41x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, Jager met zijn hond, Engeland ca.1900. 36x30cm., Cond.:G
H.Fischewr, ca. 1930, Duitse school,olieverf op linnen, Matterhorn 60x70 cm., Cond.:
19e Eeuws schilderij, gesigneerd Duitse school, olieverf op linnen, landschap met burcht (bladgouden lijst) 39x31cm. Cond.: G
H. Katz 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Naar Koninck 20e eeuw, olieverf op linnen, "De Goudweger"30x40cm. Cond.: G
J. Wessels 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, 1x fruitstilleven en 1x bloemstilleven 9x7cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bosgezicht met sprokkelvrouw 55x54cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 9x7cm. Cond.: G
Carel Tillemans (1770 - 1848), olieverf op paneel, mansportret met boek 32x42cm. Cond.: G
Twee velden icoon met rechts een soldaten-heilige met schild en zwaard en links een heilig manfiguur. Linnen op houten paneel geplakt. Mogelijk Oost-Europees 19e eeuw
Tom Sack gemengde techniek op linnen, damesportret, moderne compositie 60x80 cm., Cond.:G
Tom Sack,gemengde techniek op linnen, damesportret moderne compositie, Cond.:G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op paneel, landschap met korenschuiven 13x18cm. Cond.: G
J. ten Cate, olieverf op paneel, boerenschuur met kippen 18x24cm. Cond.: G
C. v.d. Hoven (20e eeuw), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen 50x70cm. Cond.: G
Bardeen, olieverf op linnen, opvliegende eenden 60x90cm. Cond.: G
A.P.Rubbens?, ca.1920, gemengde techniek op papier, kinderportet, 25x20 cm., Cond.:G
B. Hansen (Duitse School), olieverf op linnen, havengezicht in William Turner sfeer 50x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, ruiters te paard met twee jachthonden 30x40cm. Cond.: G
Monogram v.S. 20e eeuw, olieverf op paneel, fruit-stilleven 18x24cm. Cond.: G
Jirika Jirasek 1965, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 55x35cm. Cond.: G
C. Hamer ca. 1930, olieverf op linnen, de IJssel bij Deventer 50x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, vrouwelijke buste met bloemen in het haar 60x80cm. Cond.: G
H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, handwerkende vrouw 30x40cm. Cond.: G
H. Leuverink '90 (naar August Macke), gouache op papier, pad met figuren 22x29cm. Cond.: G
Bo Hillmann, pastel op papier, tropische vogel op tak 100x70cm. Cond.: G
Pendant de Vries ca. 1930, olieverf op paneel, 2 wintergezichten 15x15cm. Cond.: G
Klein blikken ikoon ca. 1900 met goudkleruig en zilverkleurig decor en gelithografeerd gezicht in goede originele staat 13,5x11cm. Cond.: G
Peter Halm, handgesigneerd (1854 - 1923 München), ets op papier Duitse School, 15e eeuwse priester Cond.: G
Piet in 't Hout jr., olieverf op paneel, vaas met rozen 36x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, 2e helft 20e eeuw, plasgezicht met vliegende eenden. 40x80cm., Cond.:G
J.J. van Prooyen 1917, olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen 45x30cm. Cond.: G
M. Jokant?, olieverf op linnen, Oosters markttafereel 60x80cm. Cond.: G
H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, strandgezicht met zeil, visnet etc. 46x48cm. Cond.: R
Guilliaume Corneille, reproduktie op linnen, kat met duif. 50x60 cm., cond.:G
M.H. Tolk ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met zandpad en boerderij 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met boerderij, moeder, kind en kinderwagen 17x16cm. Cond.: G
Monogram FH/15, gouache op papier, feest in een tuin met diverse figuren 60x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bergachtig landschap met kasteel 20x40cm. Cond.: G
Kier (Duitse school), olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 60x48cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, jongensportret 11x14cm. Cond.: G
W. Wirtz ca. 1930, olieverf op linnen, kruik met zonnebloemen 45x60cm. Cond.: R
Getekend door H.P. Oosterhuis, aquatint door W.H. Hoogkamer, handingekleurde gravure op papier, het derde eeuwfeest der Kerk hervorming 1817, DFM Lutherus 38x28cm. Cond.: G
P. Boucher pinx, pelletier sculp., gravure op papier, "La Fontaine" 45x35cm. Cond.: R