Onduidelijk gesigneerd middeleeuws damesportret 20e eeuw, olieverf op paneel 7,5x11cm. Cond.: G
B. Michel verso 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch stadsgezicht 29x23cm. Cond.: G
B. Sluyter ca. 1920, olieverf op linnen, bos met bospad 50x70cm. Cond.: G
Ivan Lackovic, lithografie op papier, 168/200, 3 werkende vrouwen op het land. 45x52 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met waterlelies en roeiboot 31x20,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, gemengde techniek op papier, kruisophanging. 24x27 cm., Cond.:G
Alfons van Neste nr. 196, ingekleurde gravure op papier, kanaalgezicht met huizen en figuren 65x37cm. Cond.: G
Hedwig Teichert, ca.1930 (Duitse school) tekening op papier, rozentak 23x30 cm., Cond.:G
Corry Reisenburg?, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilboot, boei en meeuw 20x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Ruwel?), olieverf op linnen, dorpsgezicht met kerk en figuren 30x50cm. Cond.: G
K. Peizer (Kurt Peizer?), ca. 1930, olieverf op linnen, vrouw met kousen op trapje 23x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen 20x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, fles met rozen 35x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij bomen 18x24cm. Cond.: G
Nunspeet 29/5 1910 (Jan van Vuren?), olieverf op linnen, duingezicht met dennen 32x25cm. Cond.: G
Beatrijs Kluivers '81, ets en aquarel op papier, 6/12 lijnets serie III, 6/12 aquarel serie III, Tassen 28x12cm. Cond.: R-G
Landkaart 17e-18e eeuw Schleswig-Holstein, "Ducatus Holsatia Descriptio Novissima", vouwnaad doormidden, ets op papier 57x57cm. Cond.: R
P. Rijke ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 32x22cm. Cond.: G
Reimon 1929, olieverf op linnen, berglandschap met dennenbomen, 50x60cm. Cond.: G
J. van den Grot 1940, olieverf op paneel, Keulse pot met zonnebloemen 45x57cm. Cond.: G
Otto Slager, ca.1900, ets op papier, grote eik met schuur. 10x15 cm., Cond.:G
Frans Everbag (A'dam 1877 - 1947), Noordermarkt Amsterdam met figuren (iets vergeeld). Vereniging tot bevordering van beeldende kunsten 1938. Druk N.V. Roeloffzen Hübner A'dam 42x35cm. Cond.: G
D.Jakobshagen, Duitse school, aquarel op papier, Rathaus in Heilbronn, 30x24 cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Millan....?), olieverf op linnen, Spaanse dansers op tafel (scheurtje) 33x40cm. Cond.: R
J. Nieweg, olieverf op linnen, expressionistisch wintergezicht met huizen 40x50cm. Cond.: G
H.H. Ros ca. 1920, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 33x23cm. Cond.: G
T. de Groot, olieverf op linnen, Enkhuizen met figuren 30x40cm. Cond.: G
S. v.d. veen 1978, gouache op papier, "op zoek naar het strijdperk" 33x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met twee figuren 32x25cm. Cond.: G
Claude Monet, oliegrafie op papier, Frans landschap 65x48cm. Cond.:G
Ingouf Junior sculp 1774, gravure op papier, "La soiree D'hyver" interieur met figuren 35x24cm., Cond.: R
Joseph Rummelspacher (Berlin), aquarel op papier, dorpsgezicht Bad Salz Uflen 21x18cm. Cond.: G
W.Zeising? ca.1920, Duitse school, ets op papier, stadgezicht met koetsen en figuren. 19x27 cm., Cond.:G
F. Jukes ca. 1830, ingekleurde gravure op papier (vergeeld), "A view of the fall of the Arve" 70x57cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd 1984, gouache op papier, bloemen 62x41cm. Cond.: G
Monogram A.V.M.N., olieverf op linnen, Oosters stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1984, gouache op papier, bloemen 39x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, clown met twee gezichten 35x48cm. Cond.: G
Twee religieuze gravures 19e eeuw (1892), gravures op papier, van Communie Maria Thole 24x12cm. en 23x14cm. Cond.: G
R. Degger, olieverf op linnen, naakte vrouw op paard 23x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2 oude pastel tekeningen ca. 1900, pastel op papier; 1x boer en boerin en 1x waterkant 10x11cm. Cond.: G
Marcel Requier, aquarel op papier, oud huis met figuur op de trap 29x35cm. Cond.: G
N. Dijkman ca. 1900, reproductie op papier, oude prent opgehoogd met wit, jongensportret 50x60cm. Cond.: G
O.Birckholz, olieverf op linnen, monnik met wijnglas. 30x24 cm., Cond.:G
Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G
Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G
R. Krouza ca. 1920, olieverf op linnen, slapend kind met hond 36x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam 8x12cm. Cond.: G
Paul Kromjong (Maastricht 1903 - Amsterdam), handingekleurde kerstkaart op papier 15,5x12,3cm. Cond.: G
2x Jan Toorop, reproductie op papier, twee religieuze voorstellingen 22x22cm. en 8,5x11cm. Cond.: G