Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Portret ca. 1800
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd middeleeuws damesportret 20e eeuw, olieverf op paneel 7,5x11cm. Cond.: G

Oleografie, Jan van Eyck
Ergebnis: 30 EUR

Schilderij, E. Bernard 23
Ergebnis: 30 EUR

J.F. Wiest
Ergebnis: 30 EUR

Joh. Nibben, 't Everloo
Ergebnis: 30 EUR

4x Litho, Ingrid Meyer-Häckel
Ergebnis: 30 EUR

Stadsgezicht, Michel
Ergebnis: 30 EUR

B. Michel verso 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch stadsgezicht 29x23cm. Cond.: G

Schilderij, B. Sluijter
Ergebnis: 30 EUR

B. Sluyter ca. 1920, olieverf op linnen, bos met bospad 50x70cm. Cond.: G

Ivan Lackovic litho
Ergebnis: 30 EUR

Ivan Lackovic, lithografie op papier, 168/200, 3 werkende vrouwen op het land. 45x52 cm., Cond.:G

Naar Haagse School met lelies
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met waterlelies en roeiboot 31x20,5cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., kruisophanging
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, gemengde techniek op papier, kruisophanging. 24x27 cm., Cond.:G

Schilderij, van Kregten
Ergebnis: 30 EUR

Ingekleurde ets, Van Neste
Ergebnis: 30 EUR

Alfons van Neste nr. 196, ingekleurde gravure op papier, kanaalgezicht met huizen en figuren 65x37cm. Cond.: G

H. Teichert, bloementekening
Ergebnis: 30 EUR

Hedwig Teichert, ca.1930 (Duitse school) tekening op papier, rozentak 23x30 cm., Cond.:G

Corry Reisenburg
Ergebnis: 30 EUR

Corry Reisenburg?, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilboot, boei en meeuw 20x16cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., dorpsgezicht
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Ruwel?), olieverf op linnen, dorpsgezicht met kerk en figuren 30x50cm. Cond.: G

K. Peizer, vrouw met kousen
Ergebnis: 30 EUR

K. Peizer (Kurt Peizer?), ca. 1930, olieverf op linnen, vrouw met kousen op trapje 23x30cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen 20x24cm. Cond.: G

Stilleven
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, fles met rozen 35x28cm. Cond.: G

Naar Klimt
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij bomen 18x24cm. Cond.: G

Duinlandschap
Ergebnis: 30 EUR

Nunspeet 29/5 1910 (Jan van Vuren?), olieverf op linnen, duingezicht met dennen 32x25cm. Cond.: G

Monogram, boerderij
Ergebnis: 30 EUR

Schilderij, A. de Vreede
Ergebnis: 30 EUR

Oud batik schildeirj op zijde 60x80cm. Cond.: G

Beatrijs Kluivers
Ergebnis: 30 EUR

Beatrijs Kluivers '81, ets en aquarel op papier, 6/12 lijnets serie III, 6/12 aquarel serie III, Tassen 28x12cm. Cond.: R-G

Landkaart, Schleswig Holstein
Ergebnis: 30 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw Schleswig-Holstein, "Ducatus Holsatia Descriptio Novissima", vouwnaad doormidden, ets op papier 57x57cm. Cond.: R

Schilderij, P. Rijke
Ergebnis: 30 EUR

P. Rijke ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Reimon 1929
Ergebnis: 30 EUR

Reimon 1929, olieverf op linnen, berglandschap met dennenbomen, 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Ergebnis: 30 EUR

J. van den Grot 1940, olieverf op paneel, Keulse pot met zonnebloemen 45x57cm. Cond.: G

Schilderij, Michel
Ergebnis: 30 EUR

Michel, olieverf op linnen, vaas met rozen 50x35cm. Cond.: G

Schilderij, H. van Tongeren
Ergebnis: 25 EUR

Ruïne met figuren ca. 1920
Ergebnis: 25 EUR

Ets, Otto Slager
Ergebnis: 25 EUR

Otto Slager, ca.1900, ets op papier, grote eik met schuur. 10x15 cm., Cond.:G

Frans Everbag, Noordermarkt
Ergebnis: 25 EUR

Frans Everbag (A'dam 1877 - 1947), Noordermarkt Amsterdam met figuren (iets vergeeld). Vereniging tot bevordering van beeldende kunsten 1938. Druk N.V. Roeloffzen Hübner A'dam 42x35cm. Cond.: G

D. Jakobshagen
Ergebnis: 25 EUR

D.Jakobshagen, Duitse school, aquarel op papier, Rathaus in Heilbronn, 30x24 cm., Cond.:G

2x Schipperus, ingelijst
Ergebnis: 25 EUR

Gravure 1767
Ergebnis: 25 EUR

Schilderij
Ergebnis: 25 EUR

G. Schaaf ca. 1950, olieverf op linnen, bergmeer met hut 50x60cm.

Fons van de Berg 28, visser
Ergebnis: 25 EUR

Onduidelijk gesig., Spaanse dansers
Ergebnis: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Millan....?), olieverf op linnen, Spaanse dansers op tafel (scheurtje) 33x40cm. Cond.: R

J. Nieweg, wintergezicht
Ergebnis: 25 EUR

J. Nieweg, olieverf op linnen, expressionistisch wintergezicht met huizen 40x50cm. Cond.: G

H.H. Ros, landschap
Ergebnis: 25 EUR

H.H. Ros ca. 1920, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Ergebnis: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G

Schilderij, boslandschap met figuren
Ergebnis: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 33x23cm. Cond.: G

Haksteen, bloemstilleven
Ergebnis: 25 EUR

H. Haksteen '43, vaas met bloemen 30x24cm. COnd.: G

Schilderij, T. de Groot
Ergebnis: 25 EUR

T. de Groot, olieverf op linnen, Enkhuizen met figuren 30x40cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Ergebnis: 25 EUR

C. Paaws, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

S. v.d. Veen, Russische militair
Ergebnis: 25 EUR

S. v.d. veen 1978, gouache op papier, "op zoek naar het strijdperk" 33x25cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Ergebnis: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met twee figuren 32x25cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Ergebnis: 25 EUR

Claude Monet, oliegrafie op papier, Frans landschap 65x48cm. Cond.:G

L. Azzuro, haven met figuren
Ergebnis: 25 EUR

Schilderij, Pergus, winter
Ergebnis: 25 EUR

Schilderij, A. Korver
Ergebnis: 20 EUR

Schilderij, W. Hartliet
Ergebnis: 20 EUR

Gravure La Soire
Ergebnis: 20 EUR

Ingouf Junior sculp 1774, gravure op papier, "La soiree D'hyver" interieur met figuren 35x24cm., Cond.: R

Aquarel, Rummelspacher
Ergebnis: 20 EUR

Joseph Rummelspacher (Berlin), aquarel op papier, dorpsgezicht Bad Salz Uflen 21x18cm. Cond.: G

Ets, W. Zeising
Ergebnis: 20 EUR

W.Zeising? ca.1920, Duitse school, ets op papier, stadgezicht met koetsen en figuren. 19x27 cm., Cond.:G

Ingekleurde gravure, waterval
Ergebnis: 20 EUR

F. Jukes ca. 1830, ingekleurde gravure op papier (vergeeld), "A view of the fall of the Arve" 70x57cm. Cond.: M

Gouache '84, bloemen
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984, gouache op papier, bloemen 62x41cm. Cond.: G

Monogram AVMN
Ergebnis: 20 EUR

Monogram A.V.M.N., olieverf op linnen, Oosters stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Gouache '84, bloemen
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984, gouache op papier, bloemen 39x58cm. Cond.: G

Schilderij, bomenlaan
Ergebnis: 20 EUR

Aquarel, clown
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, clown met twee gezichten 35x48cm. Cond.: G

2 Religieuze gravures 1892
Ergebnis: 20 EUR

Twee religieuze gravures 19e eeuw (1892), gravures op papier, van Communie Maria Thole 24x12cm. en 23x14cm. Cond.: G

Leon Danchin, eenden
Ergebnis: 20 EUR

C.M. van de Woerd
Ergebnis: 20 EUR

R. Degger, vrouw met paard
Ergebnis: 20 EUR

R. Degger, olieverf op linnen, naakte vrouw op paard 23x29cm. Cond.: G

v. Ginkel
Ergebnis: 20 EUR

J. v. Ginkel, olieverf op paneel, bosgezicht 17x12cm. Cond.: G

2 Wasco tekeningen
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd 2 oude pastel tekeningen ca. 1900, pastel op papier; 1x boer en boerin en 1x waterkant 10x11cm. Cond.: G

Aquarel
Ergebnis: 20 EUR

Marcel Requier, aquarel op papier, oud huis met figuur op de trap 29x35cm. Cond.: G

Druk, gemengde techniek
Ergebnis: 20 EUR

N. Dijkman ca. 1900, reproductie op papier, oude prent opgehoogd met wit, jongensportret 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Mönch
Ergebnis: 20 EUR

O.Birckholz, olieverf op linnen, monnik met wijnglas. 30x24 cm., Cond.:G

Schilderij, C. de Boer
Ergebnis: 20 EUR

Stilleven, C. Kemp
Ergebnis: 15 EUR

Schilderij, ridder met harnas
Ergebnis: 15 EUR

Ets Maasbrug Rotterdam
Ergebnis: 15 EUR

4 Prenten
Ergebnis: 15 EUR

Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G

R.E. Penny, 4 Gouaches
Ergebnis: 15 EUR

Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G

R. Krouza
Ergebnis: 15 EUR

R. Krouza ca. 1920, olieverf op linnen, slapend kind met hond 36x30cm. Cond.: G

Ets, Peter von Halm
Ergebnis: 10 EUR

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 10 EUR

Borduurset 1771
Ergebnis: 10 EUR

Geborduurde merklap uit 1771, helaas beschadigd 45x30cm. Cond.: M

Abstract, 70-er jaren
Ergebnis: 10 EUR

't Kolkje Amsterdam
Ergebnis: 10 EUR

Ongesigneerd ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam 8x12cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Ergebnis: 10 EUR

Paul Kromjong, Tekening?
Ergebnis: 10 EUR

Paul Kromjong (Maastricht 1903 - Amsterdam), handingekleurde kerstkaart op papier 15,5x12,3cm. Cond.: G

2 Prenten in lijst
Ergebnis: 10 EUR

2x Jan Toorop, reproductie op papier, twee religieuze voorstellingen 22x22cm. en 8,5x11cm. Cond.: G