Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U