Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

houten stoof
Ergebnis: 60 EUR

Fries kerfgesneden houten stoof met initialen G U en B en jaartal 1881. 25x21x22cm

Wijnfleskistje
Startpreis 30 EUR

Tibetaanse doos voor een wijnfles, rood leer op hout. beschilderd met draken

Winkler Prins blauw
Kein Mindestpreis

Winkler Prins blauw 9 delig van de 10 delen (nr 5 ontbreekt) medische uitgave van Elsevier.

20 delige Winkler Prins.
Ergebnis: 20 EUR

20 delige Winkler Prins rood. uitgever Elsevier.

Schaakspel
Ergebnis: 20 EUR

Schaakspel compleet ingelegd. Alle schaakstukken aanwezig.

2 stel designvazen
Ergebnis: 30 EUR

2 Stel designvazen. In elkaar passend. H: 2x29cm en 2x24cm.

4 design kaarsenstandaards
Ergebnis: 20 EUR

4 Design kaarsenstandaards ongemerkt. H: 3x16,5cm 1x24,5cm.

Houten bak
Ergebnis: 35 EUR

Houten bloembak met tegeltjes(6). Antiek met zinken bak.

Koperen waterpomp
Ergebnis: 50 EUR

Koperen waterpomp met kraan H:85cm.

Koperen waterpomp
Ergebnis: 50 EUR

Koperen waterpomp met kraan H:74cm.

kerstboom standaard
Startpreis 25 EUR

Zwitserse groen glazen kerstboom standaard met opstel mechanisme, gemerkt:Bulach Zwitserland

Kolenkit
Kein Mindestpreis

Koper beslagen kist Art Deco.

Open haard set en olielampje
Ergebnis: 50 EUR

Open haard set met geelkoperen knoppen. O.a; pook, tang,schepje, blaasbalgje en 2 bakken. 1x 18e eeuws olielampje

kolenbak
Ergebnis: 25 EUR

Eikenhouten kolenbak met Jugendstil beslag. 41x50x40cm.

haal + 2 wafelijzers
Ergebnis: 20 EUR

Een smeedijzeren haal met 2 wafelijzers

Haardstel met vonkenvanger
Ergebnis: 15 EUR

Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger

Kalfshuid
Startpreis 55 EUR

Kalfshuid

Mandenset vierkant
Startpreis 40 EUR

2 Rieten houtkorfen zeer decoratief 36x36x40cm. en 45x45x45cm.

Koperen houtbak
Ergebnis: 27 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

2 Wandborden + 2 kruiken
Ergebnis: 10 EUR

2 Wandborden, 2 kruiken en een pan

Koperen houtbak
Ergebnis: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 45x30x27cm.

2 Deel koper
Kein Mindestpreis

Geel koperen emmer met porseleinen handvat en een koperen potje

Doofpot
Ergebnis: 15 EUR

Geelkoperen doofpot

Koperen houtbak
Ergebnis: 50 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 51x40x35cm.

"Car hood" Dodge Royal 1954
Kein Mindestpreis

"Car hood" Dodge Royal 1954 oldtimer 34x8,5x3cm.

3 antieke kruizen
Kein Mindestpreis

3 Antieke koperen kruizen 39x13x4cm., 34x12x5cm. en 27x10x4cm.

2 oude heilige kruizen
Kein Mindestpreis

2 Oude heilige kruizen, hout met koper. 47x25x6cm. en 36x21x8cm.

2 antieke heilige kruizen
Kein Mindestpreis

2 Antieke heilige kruizen hout en metaal. 30x14x3cm. en 24x12x4cm. Cond.: G

Wekker met schildpad
Ergebnis: 25 EUR

Art Deco wekker met schildpad. Veer is kapot.

Koperen voorstelling
Kein Mindestpreis

Gedreven koperen kunstwerk voorstellende een vrouw begin 20e eeuw. gesig. KAPNGA. 50x62cm.

Houten opbergkistje
Ergebnis: 20 EUR

Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm

telescoop in doos
Ergebnis: 120 EUR

Telescoop in doos. P. Slotte,

5x pannen
Ergebnis: 30 EUR

5 Geëmailleerde pannen in verschillende afmetingen en een rechaud (1 deksel ontbreekt)

Koperen koeienbel Oostenrijk
Startpreis 15 EUR

Oostenrijkse koeienbel van koper ca.1950.

6 Delen messing
Startpreis 10 EUR

6 Delen messing

Handboog in koffer met pijlen
Ergebnis: 50 EUR

Art Deco boog (pijlenboog in originele kist), div. pijlen metaal, boog metaal. Kist heeft fineer-schade.

Lederen reiskoffer/toiletkoffer
Ergebnis: 20 EUR

Lederen reiskoffer/toiletkoffer 1e helft 20e eeuw. 40x30x12cm.

Bijbel
Startpreis 220 EUR

Bijbel uit 1778, opnieuw ingebonden. Met oud zilveren beslag en sloten. 19x11x4,5cm.

Spiegeltje
Kein Mindestpreis

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

kandelaar
Startpreis 40 EUR

Geelkoperen kandelaar H60cm

Schildersezel + muizenval
Ergebnis: 35 EUR

1x Jugendstil mahonie boekenstandaard 26x12x3cm. 1x antieke muizenval van mahonie 16,5x6x8cm.

divers koperwerk
Kein Mindestpreis

Divers koperwerk: strijkijzer, pan en kruik

Bouilloir
Ergebnis: 100 EUR

Roodkoperen bouilloir met roodkoperen theepot op comfoor. ca 1910

Scheepsolielamp messing
Ergebnis: 20 EUR

Scheepsolielamp van messing op een eiken plank. ca. 1900.

Ketel
Ergebnis: 25 EUR

Engelse roodkoperen appelketel. ca 1860

2 beugeltasjes
Kein Mindestpreis

2 Tas beugels begin 1900. 1x Jugendstil (bakeliet) 15,5x10x2cm. 1x Aziatisch (bakeliet) 16x10x2cm.

Beddenpan
Startpreis 50 EUR

Roodkoperen beddenpan

Pijpenkastje
Ergebnis: 60 EUR

Eikenhouten pijpenkastje. Met Jugendstil messing paneel voorzien van luciferhouder. Met 6 pijpen en een asbak.

Crucifix
Startpreis 100 EUR

Heilig kruis Art Deco, eikenhouten beeld met metalen Christus(mooie kwaliteit) Gemaakt door Jan Eloy Brom, Utrecht 1891-1954 38x80cm.

Schoonmaakkist voor schoenen.
Kein Mindestpreis

Mahonie houten schoenpoetskistje(met lade), begin 20e eeuw.

plaquette
Ergebnis: 90 EUR

Bronzen plaquette Emma

Looipriem
Kein Mindestpreis

Looipriem om gaten te maken of op te rekken in huiden/leer. ca. 1900. Leder en inlegwerk in hout. (vermoed. Perzie). 39xØ4cm.

Houten dienblad
Kein Mindestpreis

Houten kerfsnede dienblad met vogelmotief

Antiek spel
Kein Mindestpreis

Antiek spel met ivoren pionnen. 24x13x1cm.

Kandelaar
Ergebnis: 80 EUR

Grote verzilverde 5 armige kaarsenkandelaar 120 cm

Sigarettendoos met speeldoosje
Ergebnis: 15 EUR

Sigarettendoosje met speeldoosje, 50er jaren. met intarsia inlegwerk

4 sets Schaakstukken
Ergebnis: 20 EUR

4 Sets schaakstukken, 1x chinees(mooi uitgewerkt).

Diverse blikken doosjes
Kein Mindestpreis

Diverse blikken doosjes van verschillende firma's. Cond.: G

2 koekblikken
Kein Mindestpreis

2 Koekblikken 1e helft 20e eeuw. 23x19x15 en 30x24x16. Cond.: R

3 delen blik
Ergebnis: 40 EUR

3 delen blik 1e helft 20e eeuw. 1x speeldoosje U.S. Zone Germany 16x12Ø12cm. 1x Eureka chocoladeblik 27x17x3cm. 1x Van Nelle After Dinner Mints. 38x26x10,5cm. Cond.: R

3-armige kaarsenstandaard
Ergebnis: 20 EUR

Koperen 3-armige kaarsenstandaard. ca.1920.

2x kaarsenkandelaars
Ergebnis: 50 EUR

2x 5-armige koperen kaarsenkandelaars ca. 1920.

2x hangende kroon
Ergebnis: 80 EUR

2x Koperen 5-armige kaarsen kroon. ca. 1920.

9-armige kroon
Ergebnis: 80 EUR

Grote 9-armige koperen kaarsenkroon ca. 1920.

Blikken trommel
Ergebnis: 40 EUR

Blikken trommel

Lamp + asbak
Kein Mindestpreis

Staande messing lamp met staande asbak uit de Art Deco periode.

Broodtrommel en spaarpot
Ergebnis: 35 EUR

Oude broodtrommel begin 1900 met decor van bladeren, meikevers en eikels. goudbruin/groen. 38x6,5x14cm. Oude spaarpot van blik "Nugget saves money" 9xØ6cm. Cond.: G

Zilveren vliegtuig
Ergebnis: 50 EUR

Verzilverd vliegtuig op poot eind 20e eeuw 23x18x12cm.

3 oude dienbladen
Kein Mindestpreis

3 Oude dienbladen begin 20e eeuw. 2x beschilderd blikwerk met Art Deco motief. 38x2x5cm. en 20x13x13cm. Cond.: U. 1x Japans lakwerk met decor van bloemen en een vogel. 42x25x3cm.

Koperen Art Deco bestek
Kein Mindestpreis

Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.

Sigarettendoos met speeldoosje
Kein Mindestpreis

Sigarettendoos Chinees beschilderd met asbakje en speeldoos, begin 20e eeuw.

Art Deko lampje
Startpreis 50 EUR

Metalen Art-Deco lamp. Stijl Amsterdamse school. 15x11x10cm.

Uitklapbaar scherm en waaier
Kein Mindestpreis

Japans kamerscherm + waaier. zwartlak (kleine beschadigingen). Schildpad handvat aan waaier.

Houten lijst met glazen plaat
Ergebnis: 70 EUR

Bijzondere Jugendstil lijst. gesig. M.R. 1913. Gedreven koper met paradijsvogels en gekleurd glas op hout.

Kavel diversen
Kein Mindestpreis

Kavel diversen w.o; 2 koplampen van een oude auto/tractor. 1x oude pop (1952), staande petroleumlamp en diverse delen tin.

Tiffany, blauw
Ergebnis: 100 EUR

Tiffany-stijl staande lamp met blauwe kap op bronzen voet, 1 fitting 60xØ40cm.

bureau lamp
Ergebnis: 30 EUR

Design lees/bureaulamp nikkel

Sieradendoosje
Ergebnis: 35 EUR

Japans sieradendoosje in de vorm van een piano, met speeldoos. 2e helft 20e eeuw. Lakwerk handbeschilderd.

Visweegschaal
Kein Mindestpreis

Koperen visweegschaal

Crucifix
Kein Mindestpreis

Crucifix in een gezwarte kast met glas

Petroleumkan en treefje
Kein Mindestpreis

Koperen petroleumkan met messing treefje

3 Deel messing
Kein Mindestpreis

3 Delen messing, een bloembakje + potje en blaasbalgje

2 Hanglampjes
Kein Mindestpreis

2 Oude witte opaline hanglampjes met gecontouneerde rand. 8,5xØ20,5cm

Antieke Chinese spiegel
Kein Mindestpreis

Antieke Chinese spiegel met jade en andere steensoorten ca. 1900. Cond.: U

Bloempot 2x
Kein Mindestpreis

Geel koperen gedreven bloempot en een roodkoperen bloempot op pootjes

2 Vazen
Ergebnis: 30 EUR

2 xRood- en goudkleurige bloempotten

4 presenteerbladen
Ergebnis: 60 EUR

4 Presenteerbladen, facet geslepen glas zilverkleurige rand.2 maal 50x33cm en ø35cm

Kopergedreven vaas
Ergebnis: 55 EUR

Jugendstil kopergedreven vaas met marmeren voet. 28,5xØ26cm.

3 delig bureauset marmer
Kein Mindestpreis

3 Delige bureauset marmer Art Deco.

2x Art Deco lampen
Kein Mindestpreis

2 Art Deco lampen. 1x zwart-wit (beschadigd) 15x14x9cm. Cond.: R. 1x rood-zwart(beschadigd) 17x9x12cm. Cond.: M

3 Aziatisch beschilderde delen
Kein Mindestpreis

3 Aziatisch beschilderde delen; 1x Japans lakbeschilderde doos met beschilderde houten onderzetters. 5,5xØ9cm. 1x Beschilderd Japans vaasje. Hout met gouddecor van draken. 12xØ5cm. . 1x Aziatisch besc...

4 Tinnen maten
Startpreis 190 EUR

4 Tinnen maten, Portugal geijkt ca. 1860

Lamp
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale bronzen 12- lichts kroonlamp met kristallen pegels

Nationaal kassa
Ergebnis: 400 EUR

Nationaal kassa, 442 K13 83

Scheepskompas
Startpreis 500 EUR

Scheepskompas

Koffiemolen en zandloper
Ergebnis: 55 EUR

Antieke notenhouten koffiemolen met Jugendstil beslag 26x16x17cm. Zandloper 19e eeuw van notenhout met glas. 22x11x11cm.