Fries kerfgesneden houten stoof met initialen G U en B en jaartal 1881. 25x21x22cm
Tibetaanse doos voor een wijnfles, rood leer op hout. beschilderd met draken
Winkler Prins blauw 9 delig van de 10 delen (nr 5 ontbreekt) medische uitgave van Elsevier.
4 Design kaarsenstandaards ongemerkt. H: 3x16,5cm 1x24,5cm.
Zwitserse groen glazen kerstboom standaard met opstel mechanisme, gemerkt:Bulach Zwitserland
Open haard set met geelkoperen knoppen. O.a; pook, tang,schepje, blaasbalgje en 2 bakken. 1x 18e eeuws olielampje
Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger
2 Oude heilige kruizen, hout met koper. 47x25x6cm. en 36x21x8cm.
2 Antieke heilige kruizen hout en metaal. 30x14x3cm. en 24x12x4cm. Cond.: G
Gedreven koperen kunstwerk voorstellende een vrouw begin 20e eeuw. gesig. KAPNGA. 50x62cm.
5 Geëmailleerde pannen in verschillende afmetingen en een rechaud (1 deksel ontbreekt)
Art Deco boog (pijlenboog in originele kist), div. pijlen metaal, boog metaal. Kist heeft fineer-schade.
Lederen reiskoffer/toiletkoffer 1e helft 20e eeuw. 40x30x12cm.
Bijbel uit 1778, opnieuw ingebonden. Met oud zilveren beslag en sloten. 19x11x4,5cm.
1x Jugendstil mahonie boekenstandaard 26x12x3cm. 1x antieke muizenval van mahonie 16,5x6x8cm.
Eikenhouten pijpenkastje. Met Jugendstil messing paneel voorzien van luciferhouder. Met 6 pijpen en een asbak.
Heilig kruis Art Deco, eikenhouten beeld met metalen Christus(mooie kwaliteit) Gemaakt door Jan Eloy Brom, Utrecht 1891-1954 38x80cm.
Mahonie houten schoenpoetskistje(met lade), begin 20e eeuw.
Looipriem om gaten te maken of op te rekken in huiden/leer. ca. 1900. Leder en inlegwerk in hout. (vermoed. Perzie). 39xØ4cm.
Sigarettendoosje met speeldoosje, 50er jaren. met intarsia inlegwerk
Diverse blikken doosjes van verschillende firma's. Cond.: G
3 delen blik 1e helft 20e eeuw. 1x speeldoosje U.S. Zone Germany 16x12Ø12cm. 1x Eureka chocoladeblik 27x17x3cm. 1x Van Nelle After Dinner Mints. 38x26x10,5cm. Cond.: R
Oude broodtrommel begin 1900 met decor van bladeren, meikevers en eikels. goudbruin/groen. 38x6,5x14cm. Oude spaarpot van blik "Nugget saves money" 9xØ6cm. Cond.: G
3 Oude dienbladen begin 20e eeuw. 2x beschilderd blikwerk met Art Deco motief. 38x2x5cm. en 20x13x13cm. Cond.: U. 1x Japans lakwerk met decor van bloemen en een vogel. 42x25x3cm.
Sigarettendoos Chinees beschilderd met asbakje en speeldoos, begin 20e eeuw.
Japans kamerscherm + waaier. zwartlak (kleine beschadigingen). Schildpad handvat aan waaier.
Bijzondere Jugendstil lijst. gesig. M.R. 1913. Gedreven koper met paradijsvogels en gekleurd glas op hout.
Tiffany-stijl staande lamp met blauwe kap op bronzen voet, 1 fitting 60xØ40cm.
Japans sieradendoosje in de vorm van een piano, met speeldoos. 2e helft 20e eeuw. Lakwerk handbeschilderd.
2 Oude witte opaline hanglampjes met gecontouneerde rand. 8,5xØ20,5cm
Antieke Chinese spiegel met jade en andere steensoorten ca. 1900. Cond.: U
4 Presenteerbladen, facet geslepen glas zilverkleurige rand.2 maal 50x33cm en ø35cm
2 Art Deco lampen. 1x zwart-wit (beschadigd) 15x14x9cm. Cond.: R. 1x rood-zwart(beschadigd) 17x9x12cm. Cond.: M
Antieke notenhouten koffiemolen met Jugendstil beslag 26x16x17cm. Zandloper 19e eeuw van notenhout met glas. 22x11x11cm.