2x 1:18 schaalmodellen auto's. 1x Signature series 1956 Continental Mark II(kleine krasjes op dak). 1x Road Signature series 1949 Cadillac Coup de Ville.
Olieverf op paneel, fruitstilleven, ongesign. Cond.U, 20x25cm, dient als sleutelkastje,48x44 cm.
Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.
Rood aardewerken graap met oor. Utrechts 16e eeuws, H15cm.,ø20cm
Eiken likeurkeldertje met inhoud van vier orig. karafjes met stoppen en likeurglaasje Hollands ca. 1840,21x18x18
Geelkoperen blaker met fraai gedreven voorstelling Hollands ca. 1880.,21.5x22.5x5cm.
Tinnen bokaal met zeer fraaie Jugendstil voorstellingen, Duits gedateerd 1400-1900,H15x ø8.5cm
Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer
Miniatuur dekseldoosje cloisonné met emaille beschilderd (bloemen en figuren). 4,5xØ5cm.
Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.
Fraai bewerkte tinnen cachepot Hollands. gemerkt 19e eeuw,H16cm.xø24cm.
Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.
Antiek schildpad poederdoos met koperen biesjes ingelegd. ca. 1930,ø7.5cm.
Barnsteen sigarettenpijpje met gouden randmontuurtje in origineel opbergfoudraal. Duits 19e eeuw.L 7.5cm.
Geelkoperen ajourgezaagde wandkandelaber Holl. 19e eeuw.45x35x22cm.
Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.
Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.
Kavel met zeer veel horlogeonderdelen. Doos met honderden horlogeglazen, verschillende doosjes met tandwieltjes, balansstaafjes in allerlei soorten en maten. Ziet er erg netjes uit.
Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.
Doos divers antiek kastbeslag en ornamenten en doos oude sloten en sleutels
Kavel met 52 zilveren munten. 35x zilveren guldens Juliana, 1x kwartje '54, 1x 10G munt '70, 10x zilveren rijksdaalders Juliana, 4x "dubbele kop" rijksdaalders '80, 1x "dubbele kop" gulden '80.
Metalen paard, H 30cm., naar voorbeeld chinese beeldhouwkunst, vliegende paard van Leitai uit de 2e eeuw
3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.
Kapitaal tinnen bord met graveerwerk van Henri IV in gevechtskleding en zwaard in de hand Ø40 cm.
Aardewerken serviesje gem. Societe Kermiek Maastricht, beschilderd met bloemdecor, 6 kop en schotels, theepot, suiker en melkkannetje, bronzen knopvijzel en 2 aardewerken vazen.
Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje