Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 schaalmodellen auto's
Ergebnis: 25 EUR

2x 1:18 schaalmodellen auto's. 1x Signature series 1956 Continental Mark II(kleine krasjes op dak). 1x Road Signature series 1949 Cadillac Coup de Ville.

Schaalmodel MAN truck
Ergebnis: 30 EUR

Schuco MAN 10.210 Bären Marke truck 1:43. In nieuwstaat

Sleutelkastje, fruit
Ergebnis: 40 EUR

Olieverf op paneel, fruitstilleven, ongesign. Cond.U, 20x25cm, dient als sleutelkastje,48x44 cm.

kerkkandelaar
Ergebnis: 275 EUR

Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.

rood aardewerken graap
Startpreis 220 EUR

Rood aardewerken graap met oor. Utrechts 16e eeuws, H15cm.,ø20cm

Mahonie theekistje
Startpreis 70 EUR

Mahonie theekistje Hollands ca. 1860,14.5x20x14.5cm

Eiken likeurkeldertje
Startpreis 500 EUR

Eiken likeurkeldertje met inhoud van vier orig. karafjes met stoppen en likeurglaasje Hollands ca. 1840,21x18x18

Blaker
Startpreis 110 EUR

Geelkoperen blaker met fraai gedreven voorstelling Hollands ca. 1880.,21.5x22.5x5cm.

Divers porselein
Ergebnis: 10 EUR

Divers porselein,borden, kop en schotels, theepot, enz

Doofpot
Startpreis 140 EUR

Rood- met geelkoperen doofpot Holl. Biedermeier ca. 1860,H43xø28cm.

Kolenkit + 2 strijkijzers
Ergebnis: 10 EUR

Kolenkit en 2 strijkijzers

Tinnen bokaal
Startpreis 110 EUR

Tinnen bokaal met zeer fraaie Jugendstil voorstellingen, Duits gedateerd 1400-1900,H15x ø8.5cm

Diversen koper
Kein Mindestpreis

Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer

Miniatuur dekseldoosje
Kein Mindestpreis

Miniatuur dekseldoosje cloisonné met emaille beschilderd (bloemen en figuren). 4,5xØ5cm.

Roodkoperen steelpan
Startpreis 140 EUR

Roodkoperen steelpan Engels ca. 1790,100xø40cm.

Bronzen kandelaar
Ergebnis: 250 EUR

Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.

tinnen pepermuntdoosje
Startpreis 30 EUR

Tinnen pepermuntdoosje Holl. ca. 1900,ø5cm.

Tinnen cachepot
Startpreis 160 EUR

Fraai bewerkte tinnen cachepot Hollands. gemerkt 19e eeuw,H16cm.xø24cm.

Schildpad beursje
Ergebnis: 125 EUR

Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.

Schildpad poederdoos
Ergebnis: 30 EUR

Antiek schildpad poederdoos met koperen biesjes ingelegd. ca. 1930,ø7.5cm.

Sigarettenpijpje
Startpreis 60 EUR

Barnsteen sigarettenpijpje met gouden randmontuurtje in origineel opbergfoudraal. Duits 19e eeuw.L 7.5cm.

Wandkandelaar
Startpreis 170 EUR

Geelkoperen ajourgezaagde wandkandelaber Holl. 19e eeuw.45x35x22cm.

Plaat met bloemen
Kein Mindestpreis

Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.

Art Deko poederdoos
Kein Mindestpreis

Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.

Kavel div. horlogeonderdelen
Ergebnis: 120 EUR

Kavel met zeer veel horlogeonderdelen. Doos met honderden horlogeglazen, verschillende doosjes met tandwieltjes, balansstaafjes in allerlei soorten en maten. Ziet er erg netjes uit.

bijbeltje
Ergebnis: 70 EUR

Bijbeltje nieuwe testament 1870, met gouden slotje in goede staat.

doos fotolijstjes
Ergebnis: 60 EUR

Doos met diverse fotolijstjes

hoedenrekje met hoed
Ergebnis: 15 EUR

Houten hoedenrekje met hoed

doos div.verpleegspulletjes
Ergebnis: 10 EUR

Doos div.verpleegspulletjes

doos kookspulletjes
Startpreis 10 EUR

Doos met diverse kookspulletjes

visweegschaal
Startpreis 15 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Doosje elektronica
Startpreis 20 EUR

Doosje elektronica

doos munten
Startpreis 100 EUR

Doos met muntenverzameling

Doos met verz.bestek
Ergebnis: 25 EUR

Doos met diverse artikelen, verzilverd

Cassette
Ergebnis: 180 EUR

Cassete kist, met delen bestek gemerkt: Robbe&Berking

Divers hang en sluitwerk
Kein Mindestpreis

Doos divers antiek kastbeslag en ornamenten en doos oude sloten en sleutels

spiegel
Startpreis 150 EUR

Biedermeier spiegel met kuif en goudkleurige lijst, 165x70cm.

Lamp
Ergebnis: 40 EUR

Staande Jugendstil stijl lamp met tulp vormige kelkjes

Zuil
Ergebnis: 15 EUR

Wit marmeren zuil. 72x22x22cm

Kroonlamp
Startpreis 15 EUR

Vijfarmige kroonlamp met kapjes

Tuintafel
Ergebnis: 50 EUR

Groen marmeren tuintafel met gietijzeren onderstel H. 70 cm.,ø75 cm.

Schemerlamp 2x
Startpreis 15 EUR

2 Notenhouten schemerlampen met kap

Pendule
Ergebnis: 10 EUR

Notenhouten grootmoederstijd pendule. 22x47x15cm.

Steenvorm
Ergebnis: 10 EUR

Houten steenvorm

Lamp
Ergebnis: 20 EUR

Chinese hanglamp met glas beschilderd 1 glas ontbreekt

Lampje Tiffany
Ergebnis: 40 EUR

Lampje Tiffany stijl, blauw groen

Tuinbeeld
Kein Mindestpreis

Tuinbeeld, man met peuk H. 55 cm.

52 zilveren munten
Startpreis 100 EUR

Kavel met 52 zilveren munten. 35x zilveren guldens Juliana, 1x kwartje '54, 1x 10G munt '70, 10x zilveren rijksdaalders Juliana, 4x "dubbele kop" rijksdaalders '80, 1x "dubbele kop" gulden '80.

Lampje Tiffany
Ergebnis: 40 EUR

Lampje Tiffany stijl rood/wit H.35 cm. Eind 20e eeuw

Sokkel
Ergebnis: 20 EUR

Grote sokkel, voorstellend Griekse zuil. H. 40cm.,ø 40cm.

Sokkel
Kein Mindestpreis

Kleine sokkel voor in de tuin

halspiegel met kroon, zilverkleurig
Startpreis 75 EUR

Zilverkleurige halspiegel met kroon 81x112cm.

Stoel
Ergebnis: 60 EUR

Gestoffeerde stoel

Ovale spiegel goudkleurig
Startpreis 50 EUR

Goudkleurige ovale spiegel, ø75cm.

Spiegel
Startpreis 40 EUR

Zilverkleurige ronde spiegel ø 58

Ronde spiegel goudkleurig
Startpreis 35 EUR

Goudkleurige ronde spiegel, ø68cm.

tuinpot
Ergebnis: 10 EUR

Tuinpot, voorstellend griekse pot. H.28 cm.

Huisdraak Chinees
Ergebnis: 50 EUR

Huisdraak Chinees, steen op een metalen steun, H 50cm.

Metalen paard
Ergebnis: 50 EUR

Metalen paard, H 30cm., naar voorbeeld chinese beeldhouwkunst, vliegende paard van Leitai uit de 2e eeuw

Boeddha vrouw
Ergebnis: 140 EUR

Boeddha, metaal,H 45cm.

Heksenketel
Startpreis 80 EUR

Heksenketel,ca 1950-1960,26x ø18cm.

3 oude sloten
Kein Mindestpreis

3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.

tinnen bord
Ergebnis: 35 EUR

Kapitaal tinnen bord met graveerwerk van Henri IV in gevechtskleding en zwaard in de hand Ø40 cm.

Kavel divers
Ergebnis: 30 EUR

Aardewerken serviesje gem. Societe Kermiek Maastricht, beschilderd met bloemdecor, 6 kop en schotels, theepot, suiker en melkkannetje, bronzen knopvijzel en 2 aardewerken vazen.

3xgeelkoper
Ergebnis: 50 EUR

3 diverse geelkoperen jachthoorns

glazen
Startpreis 25 EUR

6 Kristallen wijnglazen

Servies
Ergebnis: 10 EUR

Duits koffieservies 10 persoons

Pop met stoeltje e.a.
Ergebnis: 25 EUR

Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje

Verzilverd vliegtuig
Kein Mindestpreis

Verzilverd vliegtuig op poot eind 20e eeuw 23x18x12cm.