Diese Webseite verwendet Cookies

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
tapijtje 3024
tapijtje

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Kleed 3025
Kleed

Ergebnis:

100 EUR

Schuine klepsecretaire 3026
Schuine klepsecretaire
Startpreis 2.500 EUR
Spiegel met bloemmotief 3027
Spiegel met bloemmotief
Kein Mindestpreis
Tapijt Gabbeh 143x100cm. 3028
Tapijt Gabbeh 143x100cm.
Startpreis 130 EUR
Tapijt Gabbeh 122x86cm. 3029
Tapijt Gabbeh 122x86cm.
Startpreis 120 EUR
bloemstandaard 3030
bloemstandaard
Startpreis 60 EUR
Rechthoekige spiegel 3031
Rechthoekige spiegel
Kein Mindestpreis
naaitafel gestoken 3032
naaitafel gestoken
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Eikenhouten buffetkast 3033
Eikenhouten buffetkast

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Eikenhouten bordenrek 3034
Eikenhouten bordenrek

Ergebnis:

20 EUR

Rond Engels bijzettafeltje 3035
Rond Engels bijzettafeltje
Startpreis 160 EUR
Klokje 3036
Klokje
Kein Mindestpreis
Eikenhouten secretaire 3037
Eikenhouten secretaire
Startpreis 750 EUR
Zeeuwse kast 3038
Zeeuwse kast
Startpreis 600 EUR
Verkauft
linnenkast grenen 3039
linnenkast grenen

Ergebnis:

150 EUR

Twee kistjes 3040
Twee kistjes
Kein Mindestpreis
Verkauft
Lederen stoel 3041
Lederen stoel

Ergebnis:

20 EUR

Eikenhouten chiffoniere 3042
Eikenhouten chiffoniere
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Spiegel 3043
Spiegel

Ergebnis:

100 EUR

Eiken tweedeurs kast 3044
Eiken tweedeurs kast
Kein Mindestpreis
Kussenkast 3044
Kussenkast
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Eikenhouten rolluikkastje 3045
Eikenhouten rolluikkastje

Ergebnis:

100 EUR

Vitrinekast 3046
Vitrinekast
Startpreis 350 EUR