17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R
Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G
Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.
3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.
3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.
Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.
2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.
Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.
Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd