17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R
Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G
Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm
Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.
3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.
3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.
Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.
2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.
Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.
Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Art Deco lamp, voorstellend naakte dansende dame. Brons-platina compositie. Cond.: G
20-er Jaren Art Deco servies gem. Meissen. Theepot, suikerpot en koektrommel, en 6 kop en schotels. Cond.: G
Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.
Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd
Chinese Satsuma porseleinen lamp begin 20e eeuw. Incl originele kap en fitting. 45xØ25cm. Cond.: G
3 Capucijner chinese kop en schotels 18e eeuws. Kop: 4xØ7,5cm. Schotels: 2xØ9,5cm.
6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.
3 Antieke vazen met glas en zilver. alledrie met beschadigingen (Jugendstil). 2 maal 23xØ7,5cm. 1maal 14xØ11cm. Cond.: S,
(Overlay)
2 Jugendstil porseleinen vazen gemerkt A.F. 21xØ12cm. Cond.: U
4 Delen antiek ivoren bestek o.a; saladebestek en 2 messen ca. 1890. L:35cm.
3 chinese borden Chien Lung ca. 1780 met landschapsdecor. 1x randschade, 2x chip kleine randschade.
Arnhems plateel vaasje begin 20e eeuw(afgebeeld een haan + B.S. 1020). H14cm.x Ø10cm
Mokka servies ca. 1900 naar Weens voorbeeld van 1800. Gedecoreerd met bloemendames en vergulde greepjes. Melkkannetje gerestaureerd.
Blauw hand beschilderde aardewerk wandplaquette. voorstelling van van een man en vrouw op boerenwagen met paard. ca 1960-1970. 40x57cm.
Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G
1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.
Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G
3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R
Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G
4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.
Porseleinen handbeschilderde schaal met dekselpot. gesig. A de Kuyper. NL. 26x17x10cm. Cond.: U
Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G
2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.
Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.
3 Petrus Regout geschenkborden, ovaal model. geel met opschrift: NOF. 32x23 cm. opschrift achterkant:aangeboden door oliefabrieken Calve Delft
3 Kunstvoorwerpen aardewerk. 1x plaquette met paarden gesig. met glazuur. 20x28x2cm. Cond.: U. 1x plaquette met reigers gesig. Ruscha Reiher. 24x18x2cm. Cond.: U. 1x schaaltje speksteen met bloem inge...
Jugendstil bronzen pennenbakje met liggende vrouw, in oude look 35x19cm.
3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R
Divers aardewerk. 10 delig koffieservies Engels Art Deco Windsor Cond.: G. 1x vaasje ongesig. 13,5xØ9cm. Cond.: G. 1x vaasje Gouda Mullan 10,5xØ11cm. Cond.: G.
3 Porseleinen vrouwen,tweemaal met kruik, eenmaal met bloemenmand
Germonde presenteerblad (Frankrijk) met gebrandschilderde glazen plaat. 64x26cm. Cond.: G
3 Delig aardewerken kaststel gem. Makkum. Handbeschilderd met bloemdecor ca. 1970. H.:32cm.
3 Deel aardewerk, 1x zout en peperset Art Deco. dobbelsteen motief,10x5x5cm. . 1x sinaasappelpers (Japan). 12xØ13cm. 1x zout, peper en mosterdset Art Deco. 7x11x9cm.
Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.
Grote blauwe aardewerken schotel. Engels met een stadsdecor. gem. Victoria Wade J. Sonstone 20e eeuws. H:12cm
Karaf van kristal met compositie begin 20e eeuw. 28xØ15cm. Cond.: G