Diese Webseite verwendet Cookies

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Litho van Otto Eerelman 1129
Litho van Otto Eerelman

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij Nico Zwiers 1242
Schilderij Nico Zwiers

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij Nico Zwiers 1244
Schilderij Nico Zwiers

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
7 Etsen Anton Reuvers 1297
7 Etsen Anton Reuvers

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Ed Lespeneny 1091
Ed Lespeneny

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Ets P.A. Nijgh 1134
Ets P.A. Nijgh

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Litho op papier, zilverreigers 1174
Litho op papier, zilverreigers

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Schilderij Nico Zwiers 1249
Schilderij Nico Zwiers

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Prent van een meisje met hoed 1233
Prent van een meisje met hoed

Ergebnis:

14 EUR

Verkauft
Italiaanse aquarel op papier, verliefd paar 1110
Italiaanse aquarel op papier, verliefd paar

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Suzie Norburg 1213
Suzie Norburg

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Herman Stap 1219
Herman Stap

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Boerenhoeve 1221
Boerenhoeve

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Jiwa 30-er jaren 1239
Jiwa 30-er jaren

Ergebnis:

10 EUR