Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ch. Boussard 3x
Kein Mindestpreis

3x Ch. Boussard mideen 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht). 1x vrouwelijk naakt 34x52cm. 1x stadsgezicht 26x35cm. 1x landschap met boerderij 44,5x35,5cm. Cond.: G

J.C. Braakensiek
Kein Mindestpreis

Johan Coenraad Braakensiek 1879. (1858 - 1940 Amsterdam), tekening op papier, Amsterdams interieur met diverse figuren 37x26cm. Cond.: U

4 schoolplaten
Kein Mindestpreis

4 Schoolplaten w.o. 2 van J.B. Wolters. div. afm. Cond.: G

vossenjacht
Startpreis 30 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

vossenjacht klein
Startpreis 30 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

bootjes op meer
Startpreis 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm

landschap
Startpreis 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm

Jan van Delft
Kein Mindestpreis

Jan van Delft, vetkrijt. voorstellend een boom.95x66cm

3 Engelse prenten
Kein Mindestpreis

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

7 Etsen Anton Reuvers
Ergebnis: 25 EUR

7 Etsen Anton Reuvers(Enschede), div. voorstellingen, cond: Uitstekend, div. afmetingen

5 staaldrukken
Kein Mindestpreis

5 staaldrukken van Arnhem, cond: goed, div. afm.

Schilderij Kross
Startpreis 150 EUR

Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.

Arthur Bernard
Startpreis 80 EUR

Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.

Schilderij Nico Zwiers
Kein Mindestpreis

Nico Zwiers, olieverf op linnen, landschap, 50x60cm

Gisela Sedatis-Grosser
Startpreis 300 EUR

Gesig. G.S. Gisela Sedatis-Grosser,Berlijn 1935-2007, voorstellend: luchtballonnen,lak op hout. cond.: U met lijst 40x53

Schilderij
Startpreis 100 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, rivieraangezicht met molen,44.5x29cm

Boerenlandschap
Kein Mindestpreis

Olieverf op linnen, boerenlandschap ond. gesig.50x60cm

Jan te Wierik drieluik
Startpreis 11.000 EUR

Jan te Wierik (1954-2002), Acryl op paneel, drieluik met fantasiefiguren (er zijn waarschijnlijk slechts twee drieluiken geproduceerd direct geschilderd op paneel). 55x125cm. Cond.: U. Galerieprijs: €...

Art Deco damesportret
Kein Mindestpreis

Art Deco damesportret, aquarel op papier, 22x30cm. Cond.: G

gesig. Wetering- de Rooy
Ergebnis: 100 EUR

Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.

Schilderij
Kein Mindestpreis

Schilderij

Bijbel
Ergebnis: 90 EUR

Grote altaarbijbel uit 1929 met Latijns schrift en gezangen. zgn. Missale Romanum met lederen omslag in goede staat.