Antieke Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal goud gekleurd, met 8 daags uurwerk, In redelijke staat. 30x29x13cm.
Antieke tafelklok met bijzonder 18e eeuws Parijs uurwerk, Simon Le Noir Paris, ( uurwerk uit een boulle pendule).53x15x30cm., Cond.:G
Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.
Kolompendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Holland 31x24x12cm. Cond.: G
Grote comtoise ca. 1880 met vouwslinger in zeer goede originele staat, afgebeeld met landarbeiders met ossenspan 140x28x15cm. Cond.: G
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Oude koperen lantaarnklok, Engels model Tho Moore Ipswich, 2e helft 20e eeuw, met 1 wijzer. Kopie van een 18e eeuwse lantaarnklok. In goede originele staat. ca.125x17x17cm.
Messing jaarpendule ca. 1890 in goede originele staat, veer is kapot Cond.: G
Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R
Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.
Franse 19e eeuwse staande comtoise klok met origineel beschilder klokkast in zeer goede originele staat. "Dupupet a Darney" 234x45x23cm. Cond.: G
Oude Zaanse klok 2e helft 20e eeuw in goede staat met atlas, bel en notenhouten kast 49x20x15cm. Cond.: G
Oude koperen scheepsklok op batterij 2e helft 20e eeuw. Foster Galleno England 7xø21cm. Cond.: G
Franse comtoise met pronkslinger in originele staat met mooie wijzerplaat van emaille met opliggende emaille cartouches. Gesigneerd Paul Alanore a. Gouzon 160x35x20cm.
3-Delig antiek pendulestel, ca.1880, verguld en met wit marmer. 8-daags uurwerk. Prachtig uitgevoerd en compleet in zeer goede originele staat.41x21x11 en 25x14x9cm.
Twee oude Art Deco wekkerklokjes ca. 1920, 1x messing (bedeukt 12x18x5cm. en 1x marmer 13x10x4cm. Cond.: G
Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G
Pendule ca. 1910 met messing bewerkte wijzerplaat, eiken kast en geslepen glazen venster. Slagwerk met 3 gongslagen 27x40x14cm. Cond.: G
Frans 3-delig pendulestel ca. 1880 van groen onyx met vergulde bronzen armaturen. Uurwerk zonder slagwerk. In goede staat en compleet 30x16x12cm. en 26x18x6cm.
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.
Duitse notenhout fineer Junghans regelateur ca. 1880 met originele kroon en tollen in goede originele staat 97x35x19cm. Cond.: G
Oude Neuchattel stijl tafelklokje, gemerkt Zenith midden 20e eeuw met wekkeruurwerk. In originele staat 31x14x8cm. Cond.: G
Grote Willem III stijl notenhout fineer regelateur in goede originele staat met originele kroon en tollen 20e eeuw 136x38x17cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer pubklok met bandintarsia en parelmoer ca. 1900. In goede originele staat 68x41x11cm.
Antieke Franse comtoise ca. 1880, met harpslinger, August orel Brisow In goede originele staat. 140x37x17cm.
Prachtige oude tafelklok met speeldoos en wekkeruurwerk. Notenhout met messing bewerkte plaquettes. 1 Wijzertje mist 29x13x16cm. COnd.: G
Kleine eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1930 met vernikkelde wijzerplaat en slinger. In goede originele staat 61x29x17cm. Cond.: G
Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok met achter glas schildering. De kast is er later omheen gebouwd, 1 gewicht ontbreekt 40x12x15cm. Cond.: R
Antieke Duitse Schwarzwalder, ca. 1880, met achter glas beschildering voorstelling edelhert in berglandschap. (slinger ontbreekt) 32x31x18cm. Cond.:G
Duitse Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuiltjes ca. 1870 in originele staat. Bolletje mist en wijzerplaat iets gecraceleerd 65x28x15cm. Cond.: R-G
Schwarzwalder 19e eeuwse grote wandklok met gelithografeerd berglandschap als voorstelling. In originele staat, ketting is geknapt 36x25x16cm. Cond.: G
Engels staand horloge, 18e eeuw,met eikenhouten kast, intarsia,halve en hele zuilen met messing capittelen. Prachtig 8 daags uurwerk, wijzerplaat brons met vezilverde cijferring, met datum-en seconden...
Hollandse Friese staartklok met eiken kast, originele patina en mooie handbeschilderde wijzerplaat. Met wekkerfunctie Cond.: G
Oude eikenhouten Bim Bam regelateur ca. 1930 in originele staat 76x33x19cm. Cond.: G
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Duitse koekkoeks-klok met dubbele koekkoek ca. 1900. Mooi houtsnijwerk met koekkoek in nest en hertenkop 56x33x24cm. Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x23x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse grote Zaanse klok met mahoniehouten kast, brons gietwerk, atlas en bel. In goede staat 65x28x187cm.
Grote antieke notenhouten grunderzeit wandregulateur, ca.1880, met originele kroon, adelaar en knoppen. (lichte wormgaatjes)140x49x21cm., Cond.:G
Oude Hollandse Sallander wandklokje met notenhouten kast en bronzen gietwerk. In zeer goede originele staat met maanstand 49x22x14cm.
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten bim-bam wandregulateur, ca.1925, in goede originele staat. 61x28x18cm.
Groot bronzen pendulestel ca. 1950, met 8-daags uurwerk, wijzerplaat met emaille cartouches (cartouche nr. 11 mist) en twee kandelaars 6-lichts. In goede staat. 61x36x15 en 68x30x30cm.
Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G
Prachtige kastanjehouten Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. Gestileerde messing beschilderde wijzerplaat. Geheel in goede staat 26x13x10cm. Cond.: G
Notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ( uurwerk slingerveer kapot), lichte fineerschade in redelijke staat 130x50x20cm. Cond.: R
Grote eikenhouten Gustaf Becker regelateur met secondenaanduiding, originele kroon (stukje aan zijkant mist). 112x43x19cm.,