Franse comtoise ca. 1820 met zon en hoorn des overvloeds in zeer goede originele staat. Met vouwslinger 140x26x15cm. Cond.: G
Antieke Engelse pubklok met snek en eikenhouten kast. Gemerkt: Clerke 1 Royal Exchange London. 38x27x15 cm. Cond.:G
Pubklok (schoolklok) met origineel Gustav Becker Sileria uurwerk en gongslag ca. 1900. Metalen wijzerplaat, geheel in goede originele staat 16xø40cm. Cond.: G
Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.
Franse comtoise met harpslinger in originele goede staat, mooie wijzerplaat gesigneerd Serre O Realville, gewichten ontbreken 146x28x15cm. Cond.: G
Pfeilkreuz Josefien pendule ca. 1900 met noten kast in goede originele staat 33xø16cm.
Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse bronzen figurenpendule, ca.1870, Duits, 8-daags uurwerk. (duif iets beschadigd en 1 duif mist waarschijnlijk) 33x49x16cm., Cond.:R/G
Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
Franse pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk van compositie metaal. Kroontje afgebroken maar is aanwezig. Geheel op houten stolpvoet 31x36x16cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal en albast. (Compositie metaal is opnieuw gekleurd), 8-daags uurwerk, compleet en in goede staat 40x30x14cm. Cond.: G
Art Deco wekker ca. 1930 in de vorm van een hangende vogelkooi met vogel (verchroomd). Mechaniek niet getest, in goede originele staat 21x14xø11cm.
Franse electrische klok Boulle, gemerkt S.J.D.G. Patented ca. 1910, functies niet getest 23x10x14cm. Cond.: G
Mooie antieke Duitse eikenhouten vrijslinger, ca.1880 Grunderzeit, gemerkt G.W., In goede originele staat met originele kroon en tollen, met half-uur slag,96x41x20cm.
Bakkersklok ca. 1900, Jugendstil bronzen ornamenten, gelithografeerd. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, 35x32x9cm. Cond.: G
Prachtige marmeren met albast pendulestel met 8-daags uurwerk en opschrift "A.D. overstrijd Rotterdam" ca. 1910. In goede originele staat 22x38x15cm. en 16x12x12cm.
Antieke empire pendule ca. 1800, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger.8 daags uurwerk Wit metzwart marmer, bronzen ornamentuur en bisquit porseleinen medaillons. Pendule verkeerd in zeer goede originel...
Antieke Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal goud gekleurd, met 8 daags uurwerk, In redelijke staat. 30x29x13cm.
Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.
Kolompendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Holland 31x24x12cm. Cond.: G
Grote comtoise ca. 1880 met vouwslinger in zeer goede originele staat, afgebeeld met landarbeiders met ossenspan 140x28x15cm. Cond.: G
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Oude koperen lantaarnklok, Engels model Tho Moore Ipswich, 2e helft 20e eeuw, met 1 wijzer. Kopie van een 18e eeuwse lantaarnklok. In goede originele staat. ca.125x17x17cm.