Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G
Drie onduidelijk gesigneerde schilderijtjes 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 8x12cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie (met boek) 70x80cm.
Hans von Lassen (Düsseldorfer Schüle), olieverf op linnen, interieur met wijndrinkende figuren 37,5x25cm. Cond.: G
Hans Nickel, olieverf op paneel, vaas met bloemen 43x55cm. Cond.: G
Twee ingelijste landkaarten 19e eeuw, 1x Lonneker en 1x Enschede en omgeving. Lithografie op papier 18x15cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee stadsgezichten van Parijs (pendant) met vele figuren 9x7cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, heidegezicht 24x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, stilleven 60x70cm. Cond.: G
A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G
Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G
Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.