Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Paneel, 19e eeuw
Ergebnis: 125 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G

J.H. Wijsmuller, bosgezicht
Startpreis 400 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G

3 Schilderijtjes
Startpreis 25 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde schilderijtjes 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 8x12cm. Cond.: G

Schilderij, winter Wijnbrug
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G

Ingekleurde ets
Startpreis 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

F. Hoos, straatje met kerk
Startpreis 200 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G

Otto Herter, acryl
Ergebnis: 50 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie (met boek) 70x80cm.

Schilderij, Hans von Lassen
Startpreis 300 EUR

Hans von Lassen (Düsseldorfer Schüle), olieverf op linnen, interieur met wijndrinkende figuren 37,5x25cm. Cond.: G

Schilderijtje, stilleven
Ergebnis: 40 EUR

Hans Nickel, olieverf op paneel, vaas met bloemen 43x55cm. Cond.: G

Gravure
Startpreis 10 EUR

P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G

2 Kaarten Enschede
Ergebnis: 30 EUR

Twee ingelijste landkaarten 19e eeuw, 1x Lonneker en 1x Enschede en omgeving. Lithografie op papier 18x15cm. Cond.: G

Pendant, Parijs
Ergebnis: 45 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee stadsgezichten van Parijs (pendant) met vele figuren 9x7cm. Cond.: G

Gerda Rotermund
Startpreis 25 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

Heidelandschap
Ergebnis: 50 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, heidegezicht 24x18cm. Cond.: G

Antony Keizer
Startpreis 750 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

A.G. Smid, stilleven
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, stilleven 60x70cm. Cond.: G

A.G. Smid, bloemstilleven
Ergebnis: 15 EUR

A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G

2 Schilderijen/prenten
Ergebnis: 25 EUR

Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R

Ongesigneerd 20e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G

Frans Baayens
Startpreis 150 EUR

Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G

Ets, Edelman
Ergebnis: 25 EUR

Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G

Hartbriljant ring
Startpreis 3.400 EUR

Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56

Schilderij, Buikema
Startpreis 850 EUR

Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G

Bronzen dame, inktpot
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.