Oude Franse Fayence schenkkan met jachtdecor, polychroom en opschrift 19e eeuw of ouder. Charles Louis Dramont Gardes Bois, A. Troly.Loure 1808. Handvat gelijmd 28x23xø16cm. Cond.: R
Oud jade Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een oude CHinees met wandelstok op houten voet 28x14x7cm. Cond.: G
Prachtige polychroom Gouda platelen olie- en azijn kannen met zwart glazen onderblad. Plateelbakkerij Ivora, schilder J.G en P 16-26cm. In zeer goede staat
Oude Meissen terracotta hinde, Böttger steengoed Nr. 225 20e eeuw in goede staat 13x14x5cm.
Prachtige polychroom Gouda platelen vaas Zuid Holland, jaarmerk 1923 J.H. met bloemendecor 20xø15cm.
Oud glansplateel rozenbol met roosterdeksel, plateelbakkerij Ivora Gouda, decor Juliana. Bloemdecor met fraai kleuren ca. 1920 12x14cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur, gemerkt Passau van een romatische dame met verenhoed 22cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse diepe schotel met Hollands zilveren beugel 835/000 (geen makerskeuren), 2 chips aan rand 4xø16cm. Cond.: R-G
18e Eeuwse Chinees porseleinen onderschotel met sauskom, oude haarscheur in kom, onderschotel is goed. 9x20x13cm.
Twee delen Duits Zwiebelmuster porselein; 1x Porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met Zwiebelmuster decor 36xø22cm. Cond.: G en 1x soepbord KPM ca. 1930 5xø23cm.