Kapitaal Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek ca. 1900. Gesigneerd Dirk ter Haar Amsterdam. Kalender met dag-, datum- en maanstand. Wortelnoten opgelegd korpus van massief eikenhout. De de...
Zeldzame Franse pendule ca. 1870 (kameelpendule), Arabier op een kameel tweekleurig, compositiemetaal, emaille cartouches, originele patina en 8-daags uurwerk. gesigneerd defaut Paris in zeer goede st...
Zeldzame staande carrillon klok uit 1907 Jugendstil met zeventien bellen en vijf melodiën o.a. Wilhelmus, God save the King, zie de leliën des velds wij geven Holland nooit, wij willen Holland behoude...
Duitse notenhoutfineer Grunderzeit staande klok ca. 1880 met L.F.S. uurwerk in uitstekende werkende staat (Fürtwängler), geen fineerschade 230x36x40cm. Cond.: G
Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...
Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm. Cond.: G
Engels staand horloge 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mahoniehouten kast met intarsia (lichte schades), dag- en secondenaanduiding. mooie originele beschildering op wijzerplaat 200x54x25cm. Cond.: R
Prachtige Duitse 3-gewichten staande klok met bewerkte eikenhouten kast (blank eiken) met geslepen glas ca. 1920. uurwerk met slagwerk en 8 gongstaven in zeer goede staat 209x60x27cm.
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Prachtig 3-delige pendulestel ca. 1870 Frankrijk. Wortelnoten met massief bronzen ornamentuur. Compleet en in zeer goede staat met functionerend 8-daags uurwerk 44x24x14cm. en 27x20x11cm.
Prachtige 19e eeuwse Friese staartklok met wekkerfunctie, originele spiegels, mooie beschilderde wijzerplaat en kast. In zeer goede staat 146x40x23cm.
Boulle klokje 19e eeuw met schildpad en koperinleg in koperen kast ca. 1800. gesigneerd Amaleric a Geneve met ketting (snek) en zeer gaaf emaille wijzerplaat. Eruit te halen als los zakhorloge. lichte...
Grote handgestoken tafelklok ca. 1900, rijk bewerkt met rozen en andere bloemsoorten. Uurwerk Lenzkirch 1 million nr. 474890. In zeer goede staat
Zeer grote majolica klok ca. 1950 met fazanten en herten. Polychroom glazuur (geweien gelijmd), uurwerk met batterij-functie 96x60x35cm. Cond.: R
Grote Franse Louis Seize pendule ca. 1780 van zwart marmer met vuurvergulde bronzen ornamentuur (minimale chips, en stukjes marmer ingelijmd). In originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger...
Grote vuurvergulde bronzen pendule met zwart marmer. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1830. In zeer goede originele staat 44x30x11cm. Cond.: G
Zeldzame grote Franse pendule, voorstellend Joris en de draak ca. 1880 (historisme). Compositie metaal op houten voet met 8-daags uurwerk 62x42x20cm. Cond.: R-G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G
Grote bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 met een romein (mooie vergulding), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in goede staat 55x38x13cm.
Grote Franse kolompendule in uitstekende staat met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vuurvergulde capitellen en slinger. 8-Daags uurwerk, goed functionerend met sleutel ca. 1870 50cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met putto, fakkels en coupe. Eerste vergulding, compleet en in zeer goede staat. Emaille cartouches, 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1820 35x25x14cm.
Reusachtig klokkenstel ca. 1880 Frankrijk met compositie metalen figuur en kandelaren met zwart marmer. 8-Daags uurwerk (kandelaar beschadigd) 65x55x24cm. en 78x30x30cm. Cond.: R-G
Prachtige originele Russische marineklok met centrale secondenwijzer. Voorstelling van Russische onderzeeër 50-er jaren in uitstekende staat. Functioneerd goed 9xø20cm.
Notenhouten staande klok Tempus Fugit met 3 gewichten en 8 gongstaven in goede originele staat 202x40x24cm. Cond.: G
Franse Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, compositie metalen figuur en roodmarmeren voet 60x28x21cm. Cond.: G
Duitse biedermeier staande klok ca. 1830 van berkenhout met berkenfineer. 8-Daags bronzen uurwerk, gewichten en pendel. In originele goede staat
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit Junghans vrijslinger ca. 1890 met latoenkoperen beslag in goede originele staat 11x452x20cm.
Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R
Oude haancomtoise 2e helft 20e eeuw met maanstand, dagaanduiding en harpslinger in zeer goede staat 115x24x15cm. Cond.: G
Prachtige originele Franse 18e eeuwse Boulle pendule met vuurvergulde bronzen ornamenturen, kariatyden, cherubijnen, putti, gevleugelde paarden etc. Schildpad en boulle koperinleg in uitstekende origi...
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger in goede originele staat. A. Picard en Fils 140x32x17cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm. Cond.: G
Franse ossenoog wandklok ca. 1880 met parelmoer inleg en houtinleg. in zeer goede originele staat 60x48x14cm. Cond.: G
Oude Warmink (Wuba) tafelklok van notenhout met maanstand en dubbele bel in goede staat 2e helft 20e eeuw 25x15x11cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 met slagwerk in zeer goede originele staat 150x25x16cm. Cond.: G
Grote CHarles Dix pendule ca. 1850 met bronzen musketier met sabel bij ballustrade. Wit marmeren voet met vergulde ornamentuur en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 56x32x16cm. Cond.: G
Leuke oude wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok met goed uurwerk, dubbele bel en maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x17x12cm.
18e Eeuwse lantaarnklok met slagwerk, spillegang en grote balans. Klok heeft een wijzer, twee grote en twee kleine gewichten. IJzeren uurwerk. Zeldzaam exemplaar. H.40cm, D.19cm., B19cm.
Franse Neuchattel 18e eeuwse pendule in originele staat. Touwtjesslinger, dubbele bel, halfuurslag, geëboniseerde houten kast, latoenkoperen ornamentuur (uurwerk origineel) 70x36x14cm. Cond.: G
Prachtige kleine vuurvergulde bronzen pendule met touwtjesslinger ca. 1830. 8-Daags uurwerk met goede verzilverde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 31x25x10cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger en dagaanduiding. In zeer goede oroginele staat 150x33x17cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850 met als voorstelling een vrouwelijke jager met geweer en geschoten wild in haar hand. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 45x34x16cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.
Duitse Neo-barok staande klok met notenhout fineer en intarsia. Uurwerk met kwartierslag 18e eeuw (zeldzaam), kast 20e eeuw, wijzerplaat 2e helft 20e eeuw H.: 220cm. Cond.: R-G
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast en albast. 8-Daags uurwerk in originele staat (1 stukje gelijmd, stukje af) 38x40x13cm. Cond.: R
Prachtige grote vergulde Engelse skeletklok onder stolp met marmeren voet. Snek op ketting en veer. Mooie kwaliteit 20e eeuw 60xø24cm. Cond.: G
Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en verzilverde wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Epping....
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast (uurwerk zonder slagwerk), in goede originele staat 34x31x13cm. Cond.: G
Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G
Fries kantoortje met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat. Originele kleur en in goede originele staat 113x28x17cm. Cond.: G
Gietijzeren pendule ca. 1880 met originele beschildering en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat 45x32x9cm. Cond.: G
Pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk H. Jullien a Paris in slechte staat (voor onderdelen?) 30x33x11cm. Cond.: S
Bijzondere grote Franse pendule ca. 1890, voorstellend een staande vrouw bij piedestal en engel met harp. Geheel staand op rood-marmeren voet. Compositie metaal, brons gepatineerd met 8-daags uurwerk ...
Franse vuurvergulde bronzen pendule met porseleinen plaquette en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 24x18x12cm.
Oude Engelse eiken fineer schoolklok, ca.1930, zonder slagwerk, gemerkt: Bentima, In goede originele staat. 31x31x10cm.
Mini comtoise klok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat, zonder slinger 26x17x10cm. Cond.: G
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Leuke wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten. Slagwerk met dubbele bel. Geheel in zeer goede staat 25x12x17cm.
Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.
Prachtige staande klok ca. 1800 met handbeschilderde kast, zwart-rood. Rocailles aan het front en zijkanten. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer goede staat 210x47x25cm.
Grote Franse kolompendule ca. 1870 in uitstekende staat met intarsia en verzilverde wijzerplaat. Gesigneerd J. Bernard a Paris, vuurvergulde capitellen en slinger. Uurwerk goed functionerend met sleut...
3-Delig Frans bronzen pendulestel ca. 1870 met 5-lichts kandelaars. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, in goede originele staat 40x24x10cm. en 49x23x23cm. Cond.: G
Zeldzame Franse tafelklok ca. 1890 met speciaal wekkeruurwerk (beweegbare monnik, trekt aan de bel). Originele beschildering, zwart met goudkleurige compositie metalen kast. Werkende klok in goede ori...
Decoratieve messing wandklok in de voirm van een zakhorloge 20e eeuw 4xø24cm. Cond.: G
Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.
3-Delig Jugendstil keramieken klokkenstel met cassis-kleurig glazuur ca. 1900. Met wekkeruurwerk in goede originele staat 23x24x8cm. en 29x11x8cm.
Grote Zaanse klok met noten kast 2e helft 20e eeuw met atlas en bronzen gietwerk in zeer goede staat 62x25x15cm. Cond.: G
Notenhouten fineer wandregelateur ca. 1920 met Westminster uurwerk. In zeer goede originele staat 74x35x22cm. Cond.: G
Zeldzame Historisme schilderijklok ca. 1880 met uurwerk in de Notre Dame. Geschilderd op emaille, Notre Dame de Paris. Compositie metalen omranding met engelen 7xø45cm.
Antieke notenhoutfineer Gustav Becker medaille 'd or drie-gewichten regelateur nr. 282129, ca. 1900, met latoenkoper beslag 130x47x21cm.
Antieke Franse marmeren pendule met 8-daags uurwerk. Marmer is slecht. 27x23x15cm. Cond.:M
Grote oude notenhouten Zaanse wandklok met atlas en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x26x16cm.
Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R
Twee kleine reiswekkers met parelmoer belijmd ca. 1900; 1x voor de Duitse markt 7x4,5x3,5cm. en 1x voor de Franse markt 7x4,8x3,2cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.
Duitse eikenhoten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.
Kleine Franse bronzen pendule ca. 1850, jongen met schild. Bevat een origineel zakhorloge uurwerk. Gesigneerd Baillon Paris, in goede originele staat 27x19x8cm.
Duitse Schwarzwalder klok met beschilderde houten wijzerplaat (randschade), verder in originele redelijke staat 19e eeuw 32x25x15cm.
Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.
Grote bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met een damesfiguur onder palm (klein deeltje mist), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 55x42x16cm. Cond.: G
Zeldzame Friese kortstaart klok met mechaniek van een lopend soldaatje. Originele beschildering, ca. 1780, in iepenhouten kast.Klok is voorzien van oude houten beelden. Taxatiewaarde € 10.000.- Collec...
Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G
Eikenhouten pubklok, houtgepind 20e eeuw. Electrique Brillie, gemaakt door Paul Robert ingenieur electricien. Met centrale secondenwijzer ø34x8,5cm. Cond.: G
Franse Jugendstil Cartel wandklok ca. 1900, goudbeschilderd compositie metaal met 8-daags uurwerk in goede staat (zonder slinger) 48x22x11cm. Cond.: G
Engelse tafelklok met eiken fineer kast (lichte fineerschade) ca. 1910 in originele staat 38x31x17cm. Cond.: G
Franse Boulle klok pendule Napoleon III ca. 1880 met schildpad (beschadigingen aan het Boulle). Met 8-daags uurwerk 36x21x12cm. Cond.: R
Messing/vernikkelde Gustav Becker reiswekker ca. 1900 in goede originele staat 4,5x8x8cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.
Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.