Diese Webseite verwendet Cookies

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tabernakel secretaire 4000
Tabernakel secretaire
Startpreis 6.000 EUR
Kersen bureau 4001
Kersen bureau
Startpreis 1.000 EUR
Tafel, R. Dubarry 4002
Tafel, R. Dubarry
Startpreis 500 EUR
Mahonie secretaire ca. 1800 4003
Mahonie secretaire ca. 1800
Startpreis 1.800 EUR
Verkauft
Marquetrie bureau 4004
Marquetrie bureau

Ergebnis:

2.250 EUR

Pastoorskast 4005
Pastoorskast
Startpreis 3.500 EUR
Vitrinekast met brons 4006
Vitrinekast met brons
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Dressoir 4007
Dressoir

Ergebnis:

2.400 EUR

Paraplu standaard 4008
Paraplu standaard
Startpreis 750 EUR
Verkauft
Burgemeesterstoel ca. 1900 4009
Burgemeesterstoel ca. 1900

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Kersen naaitafel 4010
Kersen naaitafel

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Eiken kabinet 4011
Eiken kabinet

Ergebnis:

650 EUR

Gestoken kast, Danzinger 4012
Gestoken kast, Danzinger
Startpreis 2.000 EUR
Stel Bretonse piedestals 4013
Stel Bretonse piedestals
Startpreis 600 EUR
Verkauft
Engelse secretaire 4014
Engelse secretaire

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Altaar 19e eeuw 4015
Altaar 19e eeuw

Ergebnis:

550 EUR

Halve maan tafeltje 4016
Halve maan tafeltje
Startpreis 750 EUR
Empire stijl bankstel 4017
Empire stijl bankstel
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Duitse noten buffetkast 4018
Duitse noten buffetkast

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Kabinet 4019
Kabinet

Ergebnis:

600 EUR

Commode 4020
Commode
Startpreis 425 EUR
Penantkastje 1820/1830 4021
Penantkastje 1820/1830
Startpreis 600 EUR
Verkauft
Tweedeurs kast 4022
Tweedeurs kast

Ergebnis:

800 EUR

Eiken kast 4023
Eiken kast
Startpreis 450 EUR