Muntenalbum Nederland met onder andere; m5ct. 1868 PR, 25ct. 1895 MM schuin, 1/2 Gld. 1909 Cond.: P, diverse jaren gulden ZF. Tevens veel zilver o.a; 10 en 50 Gld. en zilveren penningen.
Zilveren China dollar 1934 Soviet (Szechuan-Shensei-Soviet) Y513.6
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR
20 Zilveren olympiade Canada-Oostenrijk-Duitsland Cond.: UNC
Tien x zilveren 50 gulden Nederland Proof, 1982-84-87-87-88-90-91-94-95-98
Tien zilveren munten o.a; Engeland (2x Crowns 1890), 4x Spanje (5 Pesetas 1875-1890-1892-1898), 4x Tunesië( 2x 10 Francs 1939-1934 en 2x 20 Francs 1934) Cond.: FR-ZF
4x Brons-Japan 100 Mon(TempoTsuko) ND: (1835 -1870) Cond.: ZF
Drie zilveren munten; 2x Engeland (W III 1696 Crown en G III 1787 Six Pence) en 1x Zeitserland (40 Batzen Bern).
13 Proof-setjes 1983 t/m 1995 Nederland met zilveren penning
Setje Ned. goud/verguld, 5 gulden 1912 Wilhelmina 900/000 + 5 gulden goudkleurig verbronst nikkel.
Vijftien Proof sets Nederland van 1984 t/m 2000, diverse jaren