Vier delen koperwerk 19e eeuw o.a; 1 treef staand op klauwpoten en 3 waterkruiken 26-33cm. Cond.: G
Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.
Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G
Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G
Oude bronzen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met onyx voet in zeer goede staat 34x25x13cm. Cond.: G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.