Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G
Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, driemaster bij avond 42x31cm. Cond.: G
W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G
C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G
F. Lugan ca. 1900 (Schilder van portretten, genretaferelen en stillevens. geboren in Wimkau (Silesië) op 21 september 1864. Kunstacademie Berlijn en werkte daar, tevens aldaar tentoonstellingen 1890-1...
Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht (prachtige lijst) 50x60cm. Cond.: G
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G
H.van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, Boerin bij haard. 24x30cm., Cond.:R
Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G
Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G