Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Maria met kind
Ergebnis: 10 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M

Doosje diversen
Ergebnis: 10 EUR

Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

9 Glashangertjes
Ergebnis: 10 EUR

Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.

Gewichtenblok
Ergebnis: 10 EUR

Antiek 5-delig messing gewichtenblok (5 ons, 2 ons, 1 ons, 1 ons en 50 gram) 7x20x5cm. Cond.: G

3 Delen messing
Ergebnis: 10 EUR

Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G

Ca. 1300 zegels, CSR
Ergebnis: 10 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels CSR, gestempeld.

5x Faller Z spoor accesoires
Ergebnis: 10 EUR

Vijf doosjes met accesoires voor Z spoor; 1x 2292 (torenbrug), 2x 2934 (tunnelingangen) en 2x 2908 (pijlers). Alles nieuw in originele verpakking.

Metalen hijskraan
Ergebnis: 10 EUR

Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.

2 Blikken auto's
Ergebnis: 10 EUR

Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat

Kapstok, zeepaard
Ergebnis: 10 EUR

Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G

Bloementafel
Ergebnis: 10 EUR

Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.

Holl. soepkom + schotel
Ergebnis: 10 EUR

Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G

Bisquit kruisbeeld 1910
Ergebnis: 10 EUR

Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.

13 Div. pors. bordjes
Ergebnis: 10 EUR

Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...

3 Vazen keramiek
Ergebnis: 10 EUR

Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G

9 Satsuma schaaltjes
Ergebnis: 10 EUR

Negen kleine satsuma schaaltjes met goud- en figurendecor ca. 1900. 1 Schaaltje met chips 2,5x5,8cm. Cond.: G

Benen boedha
Ergebnis: 10 EUR

Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G

Lampevoet, pors. beeld
Ergebnis: 10 EUR

Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R

Aardewerken veulentje
Ergebnis: 10 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G