Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R
Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R
Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.
Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G
Reiswekker ca. 1890 met slagwerk, nikkel en messing met sleutel (oxidatie) 15cm. Cond.: R
Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G
Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat
Aparte wekker ca. 1900 (uilenwekker), eigenbouw. Houtzaagwerk met verlichting (de ogen van de uil worden verlicht). Functies niet getest Cond.: G
Drie-delig Jugendstil keramieken klokkenstel met cassis-kleurig glazuur ca. 1900. Met wekkeruurwerk in goede originele staat 23x24x8cm. en 29x11x8cm.
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.
Eikenhouten Warmink (Wuba) Sallander wandklok met bronzen ornamenten en maanstand 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x13cm.
Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse wandklok met wortelnoten kast, bronzen ornamenturen, slagwerk en atlas. Gemerkt Wuba (Warmink) in zeer goede staat 64x28x17cm.
Duitse Junghans BimBam regelateur, met gongslag eikenhouten kast in goede originele staat 83x34x18cm.
Groot 3-delig Frans Jugendstil klokkenstel van messing ca. 1900 met 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger) 35x42x10cm. en 42xø11cm. Cond.: R-G
Metalen Art Deco klok ca. 1930 in goede originele staat met centrale secondenwijzer (ongemerkt) 21x22x6cm. Cond.: G
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Kleine Junghans eikenhouten tafelklok met koperen beslag ca. 1890. Compleet met sleutel in goede originele staat 202x18x11cm.
Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G
Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.