Grote eikenhouten kist in 18e eeuwse stijl (20e eeuw) met openslaand front, in zeer goede staat 51x130x45cm.
Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G
Mahoniehouten met kersen fineer klaptafeltje met lades ca. 1890, gerestaureerd 69x54x73cm. Cond.: G
Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Italiaanse mahoniehouten met beukenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw. Goede velours stoffering. Vier stoelen met rozen gesneden in de rugleuning. In goede originele staat 79xø110cm. en 100x60x50cm. Con...
Oude teakhouten eetkamertafel met mooie patina in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 75x86x165cm.
Massief eikenhouten boekenkast met losse schappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 195x130x132cm.
Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.
Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.
Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades. Poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm.
Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuws houtgepint. In zeer goede originele staat 110x53x72cm.
Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuw, houtgepint, in zeer goede originele staat 109x53x72cm.
Oude spiegel 20e eeuw in rococo stijl (paar kleine stukjes missen) 82x59cm. Cond.: R
Duitse massief eikenhouten Jugendstil kast ca. 1910, uitneembaar met lades en schappen. Tevens medaillons op de deuren. In goede originele staat 212x57x150cm.
Engelse eikenhouten 4-laden commode met origineel bronsbeslag 18e eeuw. In goede originele staat 84x86x34cm.
Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.
Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...
Twee prachtige 19e eeuwse Bretonse handgestoken piedestals in goede originele staat (kastanjehout), voorstellend een man en vrouw 100x35x35cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.
Decoratieve wandspiegel 2e helft 20e eeuw in Franse stijl 114x56cm. in zeer goede staat
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.
Groot handgestoken bordenrek 19e eeuw van eikenhout in uitstekende staat 60x85x10cm. Cond.: G
Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)
Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.
Franse palisanderhouten fineer 19e eeuwse vitrinekast met brons beslag. 2 Stukjes brons missen ca. 1870 (lichte fineerschade), Origineel gebogen glas aan voor en zijkanten (Louis Quinze stijl) 182x86x...
Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.
Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.
Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G
Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast en pianokruk. geen bovendemper 121x145x62cm.
Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.
Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G
Notenhouten serveertablet met opklapbare standaard ca. 1880. Grunderzeit in goede originele staat. 70x84x50cm.
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G
Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G
Notenhouten nachtkastje ca. 1870 met lade en deurtje in originele staat 81x36x37cm. Cond.: G