Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...
Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode treip in uitstekende staat 138x70x65cm. Cond.: U
Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode velours in uitstekende staat 138x70x70cm. Cond.: U
Tibetaanse houten met leer beklede spiegel met goudkleurige beschildering met tekens, draken en vogels 2e helft 20e eeuw 104x60.cm. Cond.: G
Antiek Duits biederneier kersenhouten penantkastje, ca. 1830,. In uitstekende gerestaureerde staat met benen beslag. 102x92x55cm.,
Duitse notenhouten Grunderzeit kast met lade bovenin. Snecken met leeuwekoppen en koperen ringen. In zeer goede originele staat 181x114x52cm.
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten empire stijl bankstel met twee stoelen, ca. 1900, bronzen applicaties en kariatyden, taps toelopende poten. In goede originele staat. 92x128x76cm. en 92x73x67cm.
Groot oud Indonesisch handgestoken teakhouten kamerscherm met lederen bewerkt middengedeelte, 20e eeuw, 152x72x35cm.
Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G
Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel in goede originele staat 74x82cm.
Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm.
Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm.
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Zeldzaam kersenhouten fineer Louis Seize secretaire ca. 1780 met intarsia en marquetterie. In zeer goede originele staat met 2 lades en achter de klep met lades, vakverdeling en 3 kelders. Zuid Duitsl...
Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.
Bretons 19e eeuws kastanjehouten met notenhouten bijzettafel ca. 1880. Man met hoed als voet in goede staat 85x46x32cm.
Hollands notenhout gefineerd 19e eeuws kabinet (nieuw gefineerd, fineer laat los) in goede staat 255x145x51cm. Cond.: M
Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.
Drie-delig mahoniehouten bankstel ca. 1870 Louis Philippe met aparte bank, dubbele rugleuning,(vlindermodel) wit gestoffeerd (licht bevlekt). In goede originele staat 100x74x135cm. en 75x62x98cm. Cond...
Antieke eikenhouten grunderzeit etagere tafel met grote Villeroy & Boch keramieken plaquettes met bloemmotief, ca. 1880 in zeer goede staat. 85x65x45cm.
Massief eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw, met gesmeed ijzeren slot. 193x165x55cm.
Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.
Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G
Schwarzwalder paraplustandaard in de vorm van een beer 20e eeuw. Mooi handgestoken met glazen ogen in goede staat 84x36x43cm.
Groot eikenhouten handgestoken bordenrek ca. 1900 in goede staat 109x11x35cm. Cond.: G
Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.
Oude mahoniehouten Louis Seize stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met mooie stoffering in goede staat 102x75x70cm.
Prachtige antieke Jugendstil (Art Nouveau) plantentafel met beschildering en vier kopergeslagen panelen met bloemmotief ca. 1910. in goede originele staat 108x71x29cm.
Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.
Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.
Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel met lederen bekleding in redelijke staat 2e helft 20e eeuw 87x62x61cm.
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...
Grote oude munten-verzamelaarskast met 200 mahoniehouten lades (elke lade gestoffeerd) en twee deuren (afsluitbaar). 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 214x120x40cm.
Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.
Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten uittrekbare klaptafel midden 20e eeuw. met 2 inlegbladen. geheel staand op 3 poten. Uitgetrokken 225x106x76cm. Ingeklapt 66x106x76cm. Cond.: G
Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.