Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.
Kavel diverse karaffen (6x) 20e eeuw, 1 zonder stop. Geslepen of gegraveerd 20-38cm. Cond.: R-G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G