Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Stolp glas 450
Stolp glas

Ergebnis:

60 EUR

Kavel postfrisse zegels 2822
Kavel postfrisse zegels
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Groot kristallen servies 5500
Groot kristallen servies

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Peking glas vaas 5501
Peking glas vaas

Ergebnis:

1.700 EUR

Jugendstil vaas 5502
Jugendstil vaas
Startpreis 250 EUR
3 Schalen 5503
3 Schalen
Startpreis 80 EUR
9 Schalen 5504
9 Schalen
Startpreis 180 EUR
Karaf met 5 glazen 5505
Karaf met 5 glazen
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Lalique aansteker 5506
Lalique aansteker

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Glas-In-Lood venster 5507
Glas-In-Lood venster

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Rode karaf + 6 glazen 5508
Rode karaf + 6 glazen

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Blauwe strooier + doos 5509
Blauwe strooier + doos

Ergebnis:

65 EUR

Lalique asbak 5510
Lalique asbak
Startpreis 80 EUR
Verkauft
2 Champagneglazen Copier 5511
2 Champagneglazen Copier

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Kroonluchter, Boheems kristal 5512
Kroonluchter, Boheems kristal

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Set Copier Leerdam 5513
Set Copier Leerdam

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Jugendstil vaas 5514
Jugendstil vaas

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Divers waaierkristal 5515
Divers waaierkristal

Ergebnis:

50 EUR

Glazen vaas met tin 5516
Glazen vaas met tin
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Menageset, auto 5517
Menageset, auto

Ergebnis:

75 EUR

Gekleurd kristal 5518
Gekleurd kristal
Startpreis 40 EUR
Fles, 17e-18e eeuw 5519
Fles, 17e-18e eeuw
Startpreis 80 EUR
Verkauft
6 Karaffen 5520
6 Karaffen

Ergebnis:

30 EUR

Divers glaswerk 5521
Divers glaswerk
Startpreis 10 EUR