Arie Johannes Zwart ( Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, glazen vaas met wilde bloemen 48x38cm. Cond.: G
Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G
Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
Felix Bellenot (1892 - 1963), olieverf op linnen, gezicht op Casablanca 38x46cm. Cond.: G
Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G
Drie ingekleurde etsen op papier, Graham Clarke 43/100 1941 Chipping Norton Oxfordshire The Articho, Flowers, Toris 19x16cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen 40x80cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw van Overijssel, ingekleurde gravure (beschadigd), ongesigneerd 47x32cm. Cond.: M
Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G
Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.
Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G
Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G
Edward Armfield (Enegelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G
Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - 1890 Engeland), olieverf op linnen, heidelandschap met pad, schapen, boer en boerin 26x20cm. Cond.: G