Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwalitei, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18c...
Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.
Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G
Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U
Uitheemse zilveren rijkelijk bewerkte dekselpot met 2 handgrepen, op voet. 800/000, 14xø12cm., ca. 580gr., Cond.:U
Prachtig rechthoekig Djokja zilveren dienblad met rijkelijk bewerkte rand en gehamerde bodem, 800/000, ca. 675 gr., 36x24cm., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U
Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U
Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U
Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U
Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U
Drie zilveren roomlepels, 835/000, 1x Haags Lofje Hollands, 2x bloemmotief. Totaal ca. 558gr., L. ca. 11cm., Cond.:U
Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U
Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G
Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G
Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U
Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U
Mooi zilveren 833/000 schenkkannetje met scharnierende deksel, het zilveren handvat is voorzien van 2 isolatieringetjes, ca. 227gr., H. 15cm. Cond.:U
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...
Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G
Geslepen kristallen deselcoupe op sterling zilveren voet met deksel voorzien van zilveren knop. 20xø15cm.
Mooi stuk: Antieke Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagde suikervaas op gegraveerde voet met 12 bijbehorende fijne lepeltjes met opengewerkte steel en cartouche. Hengsel en rand zijn met parelrand af...
Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U
Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren taartvorkjes, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: N 1973, MT.: gekroonde N10, Schoonhoven, ca. 140 gr., L.11.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 boterschep, Grootkeur, Jaarletter: Y, 1858, MT.: onduidelijk, ca. 20gr., L.17cm., Cond.:U