Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren zuurcouvert
Ergebnis: 95 EUR

Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.

Bijbel, gouden slot
Ergebnis: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

Zilveren jacht-teller
Ergebnis: 1.400 EUR

Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".

Zilv. gelegenheids lepel
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, gedreven bak met melkmeisje, tweedelige steel met schubdecor en bekroond met een driemaster. Zaanlandse zilversmederij, 1930, L.15 cm., ca. 22gr.

Kavel divers zilver
Ergebnis: 65 EUR

Kavel zilver bestaande uit diverse lepeltjes, botermesje, theeduimpje, klontjestang en vingerhoed, 830/835/000 Samen ca. 189 gr. Cond.:G

Kavel zilver
Ergebnis: 70 EUR

Kavel van dertien deel zilver bestaande uit tafellepel en -vork, dessertlepel en- vork, kindereetlepel, 3 muntlepels en 5 kleine lepeltjes, 835/000, ca. 290gr., Cond.:U

3 Delen zilver
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren servetband met handgegraveerde motieven, 835/000 MT.: C.F.Wewer Schoonhoven, en eeen Hollands zilveren onderzetter 835/000 met een ajourgezaagde rand Jaarletter: M : 1922...

19 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 45 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Bijbel, zilv. slot
Ergebnis: 70 EUR

Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G

2 Zilveren bekertjes
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

3 Plated tabletten
Ergebnis: 75 EUR

Drie oude plated presenteerbladen ca. 1930, 30-62cm. Cond.: G

6 Pers. zilv. bestek
Ergebnis: 100 EUR

Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U

Lot divers
Ergebnis: 20 EUR

Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje

Zilveren bonbonschaaltje
Ergebnis: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...

Lepelvaasje + 12 zilv. lepels
Ergebnis: 60 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 12 Hollands zilveren lepeltjes met opengewerkte steel, in bijbehorens etui, 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 66gr., L.,8cm., Cond.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Ergebnis: 160 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Krist. schaal, zilv. hengsel
Ergebnis: 60 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U

Krist. schaal, zilv. hengsel
Ergebnis: 70 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U

12 Zilv. theelepels
Ergebnis: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van Kempen L:11cm. ca. 140gr. Cond.: U

Lodderein doosje + theezeef
Ergebnis: 65 EUR

Antiek loddereinflesje met Hollands zilveren kraag, dop en voet, en een Hollands zilveren theezeefje, 835/000. Cond.:G

3 Delen zilver/agaat
Ergebnis: 60 EUR

Hollands zilveren suikerschep en zuurvork met agatenheften 835/000 L. ca. 14cm.,

Schip miniatuur
Ergebnis: 60 EUR

Hollands zilveren miniatuur botter (zeilschip) 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, ca. 22gr., 6x6.5cm., Cond.:U

2 Bijbels, zilveren sloten
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...